Компанія New Trendy - відомий польський виробник душових кабін, що працює з 2006 року. В асортимент компанії входять прямокутні, напівкруглі і п'ятикутні душові кабіни New Trendy, як пристінні, так і кутові. Асиметричні душові кабіни бувають з напівкруглими і прямокутними входами. Крім того, на нашому сайті ви можете знайти бездверние душові кабіни New Trendy, а також кабіни з дверима самих різних конструкцій: орні, розсувні і стулчасті (гармошка). Крім цього, компанія New Trendy пропонує широкий вибір душових дверей в нішу і ширм (шторок) для ванн.

У процесі виробництва компанія New Trendy використовує матеріали високої якості, не забуваючи при цьому про актуальні тренди в дизайні та побажання найвимогливіших клієнтів. Душові кабіни New Trendy виконані скляних панелей на хромованих петлях і алюмінієвих профілях. Скло панелей безпечне, загартоване, 5, 6 і 8 мм, в залежності від колекції. Ролики дверей душових кабін підшипникові, подвійні. Ноу-хау компанії - лоток для відводу крапель стікала вода.

Можливі кольори скла
(Для збільшення клікніть по картинці)

прозоре

графіт

discret (інтімато) natura (матове)
perla (перламутр)

Прозоре скло душової кабіни оброблено спеціальним складом, що перешкоджає утворенню нальоту (технологія Active Shield). Даний склад відсутній на кольорових стеклах, однак може бути завдано за додаткову плату. За подробицями звертайтеся до менеджера.