Душові кабіни Radaway

 

Душова кабіна Радавей - відмінний варіант, якщо ви не хочете встановлювати ванну. Вибір на користь вертикального боксу забезпечить вас можливістю в будь-який момент насолодитися водними процедурами, а до того ж, заощадить місце в санвузлі. Radaway - польська компанія, яка виробляє широкий асортимент сантехнічних виробів: від повністю укомплектованих ванн і душових кабін до фурнітури до них.

 

Продукція даної торгової марки характеризується по-справжньому високою якістю і широким розмаїттям дизайнерських рішень. Ми продаємо душові кабіни Radaway в Одесі безпосередньо від виробників. Всі вироби супроводжуємо офіційними сертифікатами якості та 3-річною гарантією від виробника.

 

Душові кабіни Radaway в Україні: каталог СантехІмпорт

 

У нас ви можете вибрати бокси різних конфігурацій:

 

  • Квадратні, прямокутні, напівкруглі.
  • Різної довжини, ширини і висоти.
  • Пристінні, кутові.
  • З глибоким або дрібним піддоном.
  • З білим, чорним, хромованим, бронзовим профілем.
  • З прозорими, матовими, графітовими, візерунчастими, дизайнерськими стеклами.

 

Щоб купити кабіну Радавей, яка стане оптимальним рішенням для ванної кімнати, вам необхідно приділити увагу кожному параметру. Прямокутні бокси, як правило, вибирають для просторих приміщень, якщо їх планується приставляти до однієї стіни. Для кутового розташування краще підходять квадратні і напівкруглі аналоги.

 

Вибір висоти конструкції визначається тим, який середній зріст кожного з членів вашої сім'ї. А от довжина і ширина - вже менш значущі параметри. Правда, в цьому відношенні краще мислити «із запасом». При такому підході ви завжди будете мати можливість прийняти спільний душ з коханою людиною.

 

Вибираючи душову кабіну Radaway в Києві, визначитеся з відповідним піддоном. Дрібного «тазики», зазвичай, виявляється цілком достатньо, за умови справної роботи зливної системи. Але якщо ви любите «танцювати» під час водних процедур, глибокий піддон буде кращим рішенням.

Колір профілю не можна назвати визначальним фактором. Однак цей момент також важливий, адже впливає на гармонійність інтер'єру ванної кімнати. А ось оформлення стекол має істотне значення, оскільки визначає вашу видимість під час миття.

 

Душові кабіни Radaway: купити в СантехІмпорт

 

Щоб придбати відповідний бокс, визначитеся з його розмірами, конфігурацією і відповідним дизайном. Якщо потрібно, ми можемо підготувати для вас скла в унікальному стилі. Вибирайте душову кабіну Радавей в Одесі з представленого асортименту і оформляйте онлайн-замовлення в СантехІмпорт з доставкою в будь-яке місто України!

 
Гарантія на продукцію компанії Radaway - два роки.
 
Компанія СантехІмпорт є офіційним інтернет-партнером компанії Radaway.
 
Право на використання цього знака мають тільки перевірені магазини. Тільки покупки в магазинах з таким знаком гарантують Вам надійність, швидку поставку, правильний гарантійний та післягарантійний сервіс.