Світовий лідер з виробництва душових кабін - італійська фабрика Samo пропонує широкий асортимент товарів для комфортної ванної кімнати.

Вже протягом п'ятдесяти років компанія Samo не перестає дивувати високотехнологічними рішеннями в сфері виробництва душових кабін.

Розробки італійської фабрики користуються високим попитом, так як компанія враховує досвід минулих років і передові технології сучасності і майбутнього. Всі вимоги сучасної людини по комфортному проведенню часу в ванній кімнаті враховує Samo при створенні своїх колекцій: Trendy, Classic і Easylife.

Італійська якість і стиль проглядаються в продукції Samo:

 • душові піддони
 • душові кабіни
 • велнес-кабіни
 • колони і системи
 • аксесуари для ванної кімнати

Більше 250 працівників на 55000 кв. м щогодини працюють над створенням душових кабін для релаксу і комфорту. Комплекс з 4 фабрик виробляє більше 2000 кабін в день, щоб задовольнити потреби справжніх цінителів італійської якості.

Сертифікат ISO 9000 фабрика Samo отримала в 1994 році, ставши першою сертифікованою компанією в даному секторі. Безліч патентів на розробки, корисні моделі і промислові винаходи підтверджують унікальна якість продукції.

Душові кабіни Samo відповідають Директиві ЄС 89/106 / ЄЕС (Про будівельних виробах). Продукція Samo, перш ніж потрапити в магазин СантехІмпорт, була багаторазово протестована (характеристики очіщаемость, удароміцності, корозійної стійкості, стійкості до хімічних засобів і плям, стійкості до вологим / сухим циклам, терміну служби при циклах відкривання / закривання стулок, міцності відповідно до норми ISO7892: 1988, водонепроникності і багато інших).

Багатофункціональні кабіни samo, оснащені турецькою лазнею, відповідають європейським директивам 73/23 / CEE (Електричний матеріал, призначений для використання при певних межах напруги) і 89/336 / CEE (Електромагнітна сумісність).

Фабрика Samo в своїй діяльності дотримується європейських норм про електричну безпеки, електромагнітної сумісності та електромагнітних полях.

Компанія Samo використовує тільки високотехнологічні матеріали при виробництві душових кабін, піддонів і іншої продукції:

 • алюмінієві профілі з високою стійкістю до корозії
 • профілі з нержавіючої сталі AISI304, яка має відмінну корозійну стійкість, не іржавіє, легко піддається обробці і очищенню, має відмінні гігієнічні показники
 • латунь характеризується тривалим терміном служби вироби
 • STONEFIT - STONE - це композитний матеріал, створений природними мінеральними наповнювачами і смолою. Має матове покриття, характеризується високоякіс стійкістю до механічних впливів при правильному догляді.
 • STONECRIL - це матеріал, що складається, приблизно, на 2/3 з гідроксиду алюмінію і на 1/3 з високоякісного акрилу, однорідний по всій своїй товщині, без дефектів і недоліків. Ідеальний матеріал.
 • StarClean - спецальная серійна обробка скла, що спрощує догляд за душовими кабінами.

Купити душову кабіну Samo ви можете в магазині СантехІмпорт.