Душові кабіни, двері і шторки для ванн Triton

Компанія "Тритон" до сьогоднішнього дня основним напрямом компанії було виробництво акрилових і гідромасажних ванн.
В кінці 2012 року компанія випустила перші гідромасажні бокси "Тритон". Пізніше було налагоджено виробництво душових кабін Triton:
  • оцинкований посилений каркас для ванни, який витримує навантаження до 500 кг і гарантує захист від диформации піддону
  • можливість вибору малюнка скла (товщиною 5 мм): прозоре з вертикальними або горизонтальними смугами, текстури матове
  • сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування
  • наявність всіх комплектуючих

Гідромасажні бокси і душові кабіни Тритон зроблені на основі акрилових ванн "Triton".
Акрилові ванни "Triton" виробляються з акрилу, а точніше акрилового листа, австрійської фірми "SENOPLAST" (є найбільшими світовими виробниками акрилового листа для сантехнічного обладнання). Використовуваний сантехнічний акрил в ванна Тритон відповідає всім світовим стандартам і використовується європейськими виробниками акрилових ванн і душових піддонів. Також є необхідні сертифікати якості. Акрил в ваннах "Тритон" через свою високої міцності, відмінно зберігає свою форму протягом багатьох років.

Також хотілося б перерахувати і інші особливості акрилу, використовуваного в ваннах Тритон:
  • довговічний блиск
  • виняткову якість поверхні
  • підвищене опором до корозії і хімічного впливу
  • антибактеріальні властивості
  • акрил не змінює колір під дією ультрафіолетового випромінювання


Для формування ванн використовується устаткування американської фірми "TRITONPLAST". Високу міцність акрилової ванні надає склопластик, нанесений з внутрішньої сторони ванни, і що містить рубані волокна і поліефірні смоли виробництва Австрії.
Постійний багатоступінчастий контроль за якістю, а також ретельне тестування продукції, гарантує безвідмовну роботу всієї продукції.

Різноманіття габаритних розмірів в модельному ряді гідромасажних ванн Тритон дозволяють без проблем їх вписати в ванну кімнату будь-яких розмірів.
Завантажити детальну інструкцію по збірці, встановлення та підключення гідробокс Тритон: Сіріус, Омега і Альфа Ви можете по цьому посиланню !! У ній також Ви зможете ознайомитися з правилами експлуатації, побудовою й комплектацією даних гідромасажних боксів.

Всі ванни Тритон встановлюються на профільні металеві каркаси для додання виробу максимальної міцності і легкості конструкції. Каркас ванн Тритон і всі металеві деталі ванни спеціально розраховані для використання у вологому середовищі, так як виготовлені з алюмінію і нержавіючої сталі.