Компанія Aquaform завод виготівник ванн, штор для ванн, меблів для ванних кімнат і душових кабін. Aquaform є частиною німецького концерну Dusar. Вона була заснована в березні 1994 року. Підприємство постійно розвивається, збільшує якість виробленої продукції і постійно розширює асортиментний ряд. Завдяки чому фабрика займає високі позиції в сфері оснащення ванних кімнат. Своїм клієнтам Aquaform пропонує матеріали найвищої якості, оригінальність оформлення та повну гарантію безпеки. Aquaform - ваша ванна кімната просто ідеальна.
Кожен етап процесу виробництва контролюється власним відділом контролю якості. Основні етапи контролю включають контроль сировини до виробництва, поетапний контроль виробничої лінії, перевірку готової продукції на якість, комплектацію, маркування і можливість подальшого монтажу. Кожну партію безпечного ударостійкого скла для використання у виробництві душових кабін і штор для ванн перевіряють на безпеку. Душові кабіни перевіряють у внутрішній лабораторії (відповідність PN-EN14428) Тестують надійність - 20000 циклів відкриття і закриття дверей. Тестують стійкість - нанесення удару мішком з піском, що імітує падіння людського тіла. Тестують на герметичність - розбризкування води під напором всередині кабіни. Фабрика гарантує що її співробітники прикладають максимум зусиль для того, щоб вся продукція Aquaform відрізнялася високою якістю виконання.
Компанія СантехІмпорт є авторизованої точкою продажу продукції Aquaform (Польща) на території України. Це говорить про те, що вся продукція, яка реалізується під торговою маркою Aquaform (Акваформ) є оригінальною і підлягає гарантійному обслуговуванню.
Виробниками акрилу для ванн і піддонів торгової марки AquaForm є Senoplast (Австрія), Altuglas (Франція, Голландія), Polycasa (Словаччина).
Компанія дає гарантію на продукцію під маркою Aquaform з моменту її придбання:
  • Душові кабіни - 2 роки
  • Душові кабіни GLASS 5, SILVA, SOL DELUXE - 5 років
  • Ванни - 2 роки
  • Піддони - 2 роки
  • Душові панелі - 2 роки
  • Меблі для ванних кімнат - 2 роки
  • Акрил ванн (незмінність кольору) - 15 років
  • Акрил піддони (незмінність кольору) - 5 років


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал піддону

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Кераміка
Камінь натуральний

Плоский (до 50 мм)
Дрібний (51-200 мм)
Глибокий (понад 201 мм)

Форма піддону

Напівкруглий симетричний
Напівкруглий асиметричний
Напівкруглий пристінний
Квадратний
Прямокутна
Пентагональний
Круглий

З сидінням
З переливом
Квадратна кришка сифона
Щілинний злив

Комплектація

Ніжки
Сифон
Передня панель
Решітка для душового піддону

500 мм
550 мм
650 мм
480 мм

Діаметр зливу

50 мм
62 мм
90 мм
95 мм

Колір піддону

Білий
Кольоровий

Розташування

Лівосторонній
Правосторонній

Враховувати заказний товар