Сталеві душові піддони (емальовані піддони із сталі) BLB виробляються в Португалії. Компанія BLB - це одна з лідируючих з сфері виробництва сантехніки. Не дивлячись на те, що піддони BLB відносять до економ класу, вони дуже надійні і мають відмінну якість. Велика увага приділяється екологічності вироби, що підтверджується відповідними міжнародними санітарно-гігієнічними сертифікатами. Також BLB не забуває і про дизайн. З піддонами BLB інтер'єр Вашої ванної кімнати буде неповторним.
Емаль, нанесена на сталеві душові піддони BLB, стійка до хімічних впливів. Ванни виготовлені з міцної сталі. Вона забезпечує захист піддонів від механічних пошкоджень. Використання стали дозволило здешевити піддон, зберігши при цьому її відмінні споживчі характеристики. Сталеві душові піддони BLB відрізняються довговічністю і надійністю. Завдяки різноманітності форм і розмірів, Ви зможете без зусиль підібрати найбільш підходящий для Вас варіант.
Сталеві душові піддони BLB в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині "Керамін-Імпорт". Ви можете купити ванни за дуже низькими цінами з доставкою по всій Україні.
Товщина сталі - 2,3 мм

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал піддону

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Кераміка
Камінь натуральний

Плоский (до 50 мм)
Дрібний (51-200 мм)
Глибокий (понад 201 мм)

Форма піддону

Напівкруглий симетричний
Напівкруглий асиметричний
Напівкруглий пристінний
Квадратний
Прямокутна
Пентагональний
Круглий

З сидінням
З переливом
Квадратна кришка сифона
Щілинний злив

Комплектація

Ніжки
Сифон
Передня панель
Решітка для душового піддону

500 мм
550 мм
650 мм
480 мм

Діаметр зливу

50 мм
62 мм
90 мм
95 мм

Колір піддону

Білий
Кольоровий

Розташування

Лівосторонній
Правосторонній

Враховувати заказний товар