Душові піддони Catalano

Завод Ceramica Catalano був заснований в 1967 р Перше завдання, поставлене керівником виробництва - стати виробником сантехніки вищого рівня, тому група инжинерии стала орієнтуватися на інновації в дизайні. В кінці 80-х рр. компанія Catalano намагалася змінити ситуацію в світі сантехніки. Компанія позначила свої цілі, вклавши їх у девіз: системи, що пожвавлюють ванну кімнату.

Найголовнішим принципом Catalano є виробництво сантехніки, з такими характеристиками як простота і функціональність. Внаслідок чого в світі сантехніки проявився термін "дизайн Catalano". Компанія Catalano зробила революцію в дизайні. Душові піддони Catalano - дует краси і функціональності.

Душові піддони Catalano Verso висотою 6 см, можуть встановлюватися на підлозі або в ровень з підлогою і мають особливу рельєфну лінійну систему проти ковзання. Це дуже важливо, так як душові піддони Catalano виготовлені з кераміки з глянцевим покриттям CatalanoGlaze. Душові піддони Catalano Base висотою 10 і 12 см, запропоновані в різних форматах, встановлюються тільки на поверхні підлоги і також мають ту ж рельєфну лінійну систему проти ковзання.