Компанія Deante (Польща) ототожнюється з поняттям високого качетсва предметів для облаштування кухні і ванних кімнат, які цінуються не тільки в Польщі, але і по всій території сучасної Європи. Величезний досвід Deante знаходять своє відображення в кожній моделі польського гіганта серед виробників гранітних мийок, душових кабін і піддонів. Дотримуючись всіх норми і стандарти, компанія Deante піклується про здоров'я своїх клієнтів, вважаючи за краще створювати продукцію з екологічно чистих матеріалів. Будучи спокійними за якість своєї продукції, компанія Deante може дозволити давати на свою продукцію пристойний термін гарантії, незалежно від того, це продукція економ класу, або класу еліт.

Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Deante. Це означає, що вся продукція цього виробника (змішувачі і гідромасажні панелі, (в тому числі торговельних марок Deante Fliger і Deante Neo), кухонні мийки, душові кабіни та піддони), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії , що надаються фірмою Deante.

Замовити продукцію Deante можна в нашому інтернет-магазині "Керамін-Імпорт". Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни: Одеса, Донецьк, Харків, Київ, Луганськ, Чернігів, Черкаси, Кременчук, Ужгород, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Суми, Рівне, Луцьк, Хмельницький та ін.