Душові піддони Disegno Ceramica

Італійська компанія Disegno Ceramica існує з 1993 року, встигнувши завоювати довіру великої кількості європейських покупців. Попит на продукцію фабрики викликаний її високою якістю, функціональністю, ефектним і стильним дизайном.
Основним напрямком фабрики Disegno Ceramica є виробництво раковин, ванн, унітазів та інших виробів для ванних кімнат і кухонь.
Виробничий процес на фабриці строго контролюється високотехнологічними системами управління, що в сукупності з сучасними технологіями і ретельно підібраними матеріалами дозволяє добитися високої якості продукції.
Ще однією перевагою фабрики Disegno Ceramica є велика різноманітність сантехнічних виробів, які по стилістичним і функціональних характеристик для зручності клієнтів об'єднані в різні серії.

href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 980, height = 450'); return false; ">

Найвимогливіший клієнт зможе вибрати підходящий варіант з широкого модельного ряду сантехніки Disegno Ceramica. Ознайомитися з найновішими каталогами фабрики Disegno Ceramica можна в компанії СантехІмпорт.
При замовленні душових піддонів Disegno Ceramica покупець має можливість вибрати один з наступних варіантів колірного і текстурного виконання вироби: