У 1817 році в Хорнберге (Німеччина) Георг Фрідріх Хорн заснував гончарну фабрику, в якій він виготовляв посуд. З плином часу майстерня розрослася до великої компанії і вже в середині XIX століття займалася виробництвом санітарної кераміки. З 1960 року компанія носить назву Duravit, отримане в результаті об'єднання слова durable - довговічний, і слова vitreous china, що означає фарфор або кераміку.
Концерн Duravit, штаб-квартира якого все так же знаходиться в Хорнберге, на сьогоднішній день є всесвітньо відомим виробником, в асортимент продукції якого входять ванни , раковини , унітази та біде , аксесуари для ванних кімнат , меблі , душові кабіни , Піддони і сифони спеціально для своєї продукції. У концерн входить 10 заводів по всьому світу, а дизайн розробляють кращі фахівці. Сантехніка Duravit проводиться як в класичній стилістиці, так і в оригінальних авторських концепціях.
Надійність і довговічність продукції забезпечили компанії широку популярність і популярність у всьому світі. Тому не варто дивуватися тому, що відвідавши відоме заклад або пам'ятка ви виявите там виріб торгової марки Duravit.