Душові піддони Eger

 

Душовий піддон Eger - уособлення якості, надійності, стильності і цінової доступності. Продукція даної категорії виготовляється однойменної угорською компанією, яка спеціалізується на виробництві побутової сантехніки. У своїй роботі організація використовує екологічно чисту сировину, новітні технології та власні унікальні розробки. Всі вироби виготовляються в виробничих цехах фірми, розташованих в Угорщині.

 

На відміну від безлічі аналогів інших брендів, основою більшості душових піддонів Eger, в Одесі представлених нашою компанією, виступає стеклокомпозит. Даний матеріал досить легкий. При цьому вироби виходять дуже міцними, адже їх формування виконується під температурою понад 150 ° С і під тиском понад 2000 тонн. Знизу поверхню підлоги покрита структурної сіткою, що додатково покращує його вантажопідйомні характеристики.

 

Душові піддони в Києві: асортимент СантехІмпорт

 

У нашому онлайн-каталозі представлені піддони:

 

  • Акрилові, керамічні, полістирольні (АБС), металеві.
  • Стандартні і тонкі.
  • Глибокі і дрібні.
  • Прямокутні, квадратні, п'ятикутні, напівкруглі.
  • Білі, сірі, кольорові.

 

На даній сторінці нашого інтернет-магазину ви можете побачити сайт-бар справа. Для вибору виробів відповідних розмірів і конфігурації просто вибирайте відповідні значення в представлених полях. У нас ви можете не тільки купити в душ піддон Егер, а й замовити комплектуючі до нього: передню і бічну (або кутову) панель, сифон з прямим або косим виходом, комплект ніжок, сифон.

 

Окремо хочеться відзначити сифони даного виробника. Взагалі, такий сантехнічний елемент спочатку призначений для захисту стоку від забруднень і запобігання поширенню неприємного запаху з труби. Однак сам сифон з часом накопичує мікроби і цвіль, тому починає «пахнути». Щоб вирішити цю проблему, угорський виробник оснастив стік спеціальним клапаном. Після зливу води досить натиснути на нього ногою - і зворотний хід повітря неможливий. Це дозволить вам запобігти поширенню неприємного запаху в ванній кімнаті.

 

Душовий піддон Eger - купити в СантехІмпорт

 

Ми пропонуємо оригінальну продукцію безпосередньо від виробника. Всі вироби відповідають міжнародним нормам стандартизації ISO і супроводжуються відповідними сертифікатами. Також на сантехніку бренду поширюється офіційна гарантія від виробника терміном на 5 років.

 

Вибирайте відповідний душовий піддон Eger на сайті, вказавши його габарити, конфігурацію, комплектацію. А якщо вам потрібна допомога фахівця, зателефонуйте по одному з вказаних телефонів - і менеджер СантехІмпорт допоможе прийняти