Душові піддони Fancy Marble

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Компанія була заснована в 1998 році, головний офіс знаходиться в Дніпропетровську. Почавши з торгівлі сантехнічної продукцією відомих європейських брендів, в 2003 році компанія почала виробництво собственой продукції під маркою Буль-Буль. Спочатку ставка була зроблена на повторення найбільш затребуваних зразків польських фірм з використанням високоякісних матеріалів і фурнітури. Модернізуючи виробництво і освоюючи нові технології, компанія почала виробляти власну меблі та умивальники з литого мармуру.
C 2014 року було створено торгову марку Fancy Marble, під якою в подальшому буде вироблятися продукція компанії. Під цією назвою раковини і меблі вийшли на європейський ринок і вже відмінно себе зарекомендували. З 2016 року розпочалося виробництво душових піддонів і ванн з литого каменю Fancy Marble.
Переваги виробів з литого мармуру (доломіту) Fancy Marble:
  • Оскільки литий камінь - це композитний матеріал, то він дозволяє виготовляти вироби самих різних форм і розмірів з різноманітною кольоровою гамою і структурою.
  • Точність розмірних допусків і відсутність швів, завдяки чому під ємностями, що стоять на литому мармурі, не накопичуються забруднення.
  • Вироби з литого каменю не пустотілі, а значить, більш компактні.
  • Висока механічна міцність. Відсутність мікропор робить структуру більш однорідною і вологостійкої.
  • Склад не містить небезпечних речовин і не виробляє Вренна випарів
  • Критичні перепади температур від -15 ° С до + 75 ° С
  • Поверх литого мармуру раковини, душові піддони і ванни Fancy Marble покриваються гелькоутом, який додатково захищає раковину, а також забезпечує блиск, що перевершує блиск справжнього мармуру і граніту. Дане покриття стійке до механічних пошкоджень, проте якщо пошкодження все-таки були отримані, виріб можна легко відреставрувати за допомогою ремкомплекта. Наслідки відновлення будуть практично непомітні. Замовити фірмовий комплект для ремонту ви можете на нашому інтернет-магазині, за детальною інформацією звертайтесь до менеджера.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал піддону

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Кераміка
Камінь натуральний

Плоский (до 50 мм)
Дрібний (51-200 мм)
Глибокий (понад 201 мм)

Форма піддону

Напівкруглий симетричний
Напівкруглий асиметричний
Напівкруглий пристінний
Квадратний
Прямокутна
Пентагональний
Круглий

З сидінням
З переливом
Квадратна кришка сифона
Щілинний злив

Комплектація

Ніжки
Сифон
Передня панель
Решітка для душового піддону

500 мм
550 мм
650 мм
480 мм

Діаметр зливу

50 мм
62 мм
90 мм
95 мм

Колір піддону

Білий
Кольоровий

Розташування

Лівосторонній
Правосторонній

Враховувати заказний товар