Душові піддони Gronix

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

ціна за запитом

Компанія Gronix - це український виробник виробів з литого мармуру. Завод був утворений в 2013 році як представництво турецької компанії з досвідом виробництва піддонів за технологією цільного лиття з 1986 року.
Душові піддони з штучного каменю Gronix на 80% складаються з кварцу і на 20% - з сполучних смол. Поверхня покривається гелькоат, що перешкоджає механічному й хімічному пошкодження. Все це робить піддони для душу з литого мармуру Gronix міцними і довговічними. Вони мають ідеальний білий колір, який не буде контрастувати з сантехнікою і аксесуарами для ванної кімнати. Завдяки малій глибині (15 мм) душові піддони з литого каменю Gronix ідеально підходять для людей похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями. Крім того, антиковзаюче покриття робить їх безпечними в експлуатації, проте при цьому вони легко миються.
Мармурові піддони Gronix виготовляються в стандартних розмірах і можуть комплектуватися до душових кабін відповідної довжини і ширини. За бажанням клієнта за додаткову плату можливе замовлення в нестандартних розмірах. Також є можливість замовлення піддону в будь-якому кольорі з каталогу RAL і з орнаментом або візерунком на вибір клієнта. За детальною інформацією зверніться до менеджера.
Гарантія на піддон, встановлений відповідно до інструкції, становить 2 роки.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал піддону

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Кераміка
Камінь натуральний

Плоский (до 50 мм)
Дрібний (51-200 мм)
Глибокий (понад 201 мм)

Форма піддону

Напівкруглий симетричний
Напівкруглий асиметричний
Напівкруглий пристінний
Квадратний
Прямокутна
Пентагональний
Круглий

З сидінням
З переливом
Квадратна кришка сифона
Щілинний злив

Комплектація

Ніжки
Сифон
Передня панель
Решітка для душового піддону

500 мм
550 мм
650 мм
480 мм

Діаметр зливу

50 мм
62 мм
90 мм
95 мм

Колір піддону

Білий
Кольоровий

Розташування

Лівосторонній
Правосторонній

Враховувати заказний товар