Народження компанії Kaldewei (Німеччина) відбулося в 1918 році і пов'язане з ім'ям Франца Кальдевая, а в 1928 році в керівництво фірми увійшов син засновника - Генріх Кальдевай, форсував виробництво першої сталевої ванни Kaldewei, виготовлення якої почалося в 1934 році. Зробивши ставку на технічну досконалість, сучасні технології та інноваційний дизайн компанія з самого початку забезпечила собі лідерство на ринку, а з унікальним матеріалом сталь-емаллю товщиною 3,5 мм, фірма Kaldewei встановила новий стандарт якості і отримала найвищі обсяги виробництва.

У 1958 році Kaldewei вперше вдалося виготовити «безшовну» ванну, тобто з цільного сталевого листа без зварювальних швів. Ця безшовна «тянутая» сталева ванна за якісь десятиліття повністю витіснила чавунні ванни, які до цього панували на ринку.

Сьогодні спектр продуктів Kaldewei охоплює ванни та душові піддони із сталевої емалі Kaldewei 3,5 мм, шість різних систем водного масажу, системи монтажу і приладдя для ванн і душових піддонів, перегородки для душових кабін, а також 5-літровий резервуар для гарячої води з електричним підігрівом, кафлекс-судини і розширювальні баки для систем опалення та печей для ванн з вугільним опаленням.

Франц Дітер Кальдевай, який керує підприємством з 1973 року, перетворив його в провідного європейського виробника ванн з найвищими обсягами і стандартами якості. Завдяки співпраці з провідними європейськими дизайнерами ім'я Kaldewei символізує також вимогливий дизайн в сфері ванн.

Ванни і душові піддони Kaldewei відрізняються високою міцністю і малою вагою, стійкістю до стирання, подряпин, ударів і активних середовищ (кислот), і постійно поліпшуються шляхом технічних інновацій. Тенденція до кращої якості життя та індивідуальним оснащення ванній знаходить відображення в різноманітному спектрі продуктів. Kaldewei символізує не тільки якість, але і вишуканий дизайн в сфері ванн. Сьогодні компанія пропонує 200 моделей ванн самих різних забарвлень, вражаючих своєю оригінальністю і неповторністю.

Також піддони Kaldewei представлена в інших кольорах:

jpg "onclick =" window.open (this.href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 625, height = 370 '); return false; ">

Ціни на піддони в інших кольорах уточнюйте у менеджера