Koller Pool - це австрійський виробник сантехніки для ванних кімнат. Основні виробничі потужності Koller Pool базуються в європейських країнах, а при виготовленні продукції Koller Pool використовується саме якісну європейську сировину. Пріоритетним напрямком в політиці компанії є виготовлення недорогий якісної сантехніки для широкого класу споживачів. Дизайн Koller Pool поєднує в собі класичні форми з високою функціональністю.
 
Будучи молодим виробником, Koller Pool не може претендувати на звання першопрохідця в області виробництва акрилових ванн і керамічної сантехніки, проте завдяки саме цьому компанія змогла забезпечити свої заводи найпередовішими технологіями, що дозволяють випускати акрилові ванни, унітази, біде, раковини, душові кабіни та піддони за найсучаснішими стандартами. Вироби Koller Pool ні в чому не поступаються виробам конкурентів, однак доступна ціна в поєднанні з широким модельним рядом дозволяють продукції Koller Pool завойовувати все більшу популярність серед європейців.
 
Компанія СантехІмпорт є авторизованої точкою продажу продукції Koller Pool на території України. Це говорить про те, що вся продукція, яка реалізується під торговою маркою KollerPool є оригінальною і підлягає гарантійному обслуговуванню.
 
Купити душі піддони KollerPool Ви можете в нашому інтернет-магазині СантехІмпорт.