KOLO - одна з компаній концерну "Санітек". Більше десяти років займає перші позиції серед виробників сантехнічного обладнання. Причиною цього є постійний розвиток модельного ряду і впровадження сучасних технологій у виробництво.
 
KOLO - завжди була і є еталоном серед виробників сантехніки за критерієм "ціна-якість". Пропонуючи комплексні рішення для ванних кімнат, Kolo отримує з кожним роком все більше і більше клієнтів. Виробником КОЛО пропонується повний спектр сантехніки: вироби з кераміки (унітази, біде, раковини), меблі для ванної кімнати, різні акрилові ванни, гідромасажні ванни, різноманітні душові кабіни та піддони, шторки на ванну. Також Коло не забули про аксесуари для інвалідів. Польський виробник KOLO випускає готові рішення різних форм і цін під серіями: Quattro, Style, Ego, Twins, Nova Top, Pico, Nova Top Без Перешкод, Rekord, Solo, Domino XL, Idol, Freja і інші серії сантехніки.
 

Компанія з 2004 року побудувала новий завод в Димері (близько Києва), який виробляє в Анни з акрилу і гідро- аеро - масажні ванни. Завдяки тому що ванни тепер виробляються в нашій країні, але з дотриманням усіх стандартів компанії, наш споживач отримує якісний Європейський продукт за порівняно доступною ціною. Компанія представляє повну гарантію на цю продукцію 7 років, не тільки на зміну кольору, але і тріск акрилу, відшарування скловолокна і інші можливі дефекти. Інші виробники надають гарантію тільки на зміну кольору акрилу, що насправді не можливо, так як справжній чистий Європейський акрил ніколи не змінює свій колір.

 

З 2011-го року компанія KOLO розширила свою присутність на нашому ринку сантехніки. Тепер в Україні виробляється і недорога, але якісна сан кераміка під всім відомою ТМ KOLO. На такі серії кераміки як Solo, Idol, Runa, Freja тепер знижена ціна. Пропоновані компанією вироби, без винятку, відповідають якісним стандартам, прийнятим в Європі, голландській нормі (KIWA) і німецької (DIN), мають сертифікати безпеки, а також сертифікат якості продукції ISO 9002.

 

Гарантія на кераміку KOLO - 6 років.

 

Гарантія на меблі KOLO - 2 роки.