Душові піддони Marmite

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Компанія Marmite є найбільшим в Європі субпідрядним підприємством з виготовлення виробів з литого мармуру.
Гнучкість виробництва позвлоляет підприємству здійснювати поставки понад 2000 різних моделей своєї продукції виробникам обладнання для ванних кімнат і кухонь по всьому світу. Головний офіс з відділом продажів розташований в м Хальмстаді, Швеція, а виробництво - в м Познань, Польща.
Распологая виробничими площами в 35000 квадратних метрів і штатом в 500 співробітників, підприємство в даний час може виробляти понад 1 000 000 одиниць продукції на рік. Географічна близькість до замовників з Європи сприяє забезпеченню поставок в стислі терміни і ефективному розподілу.
Литий мармур - це композитний матеріал з унікальними властивостями, що дозволяють створювати з нього вироби самих різних форм і розмірів з різноманітною кольоровою гамою і структурою. Виріб відрізняється особливим вишуканим блиском, багато в чому перевершує блиск справжнього мармуру і граніту. Серед його інших достоїнств - точність розмірних допусків і відсутність швів. Тому під місткостями, що стоять на литому мармурі, не накопичуються забруднення. Воно також має високу механічну міцність.
Всі продукти випускаються відповідно до найсуворіших норм охорони навколишнього середовища і занесені в клас виробів з каменю. Якість перевірено згідно норм CMI (Cuitured Marble Institute, Chicago, Illinois, USA).

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал піддону

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Кераміка
Камінь натуральний

Плоский (до 50 мм)
Дрібний (51-200 мм)
Глибокий (понад 201 мм)

Форма піддону

Напівкруглий симетричний
Напівкруглий асиметричний
Напівкруглий пристінний
Квадратний
Прямокутна
Пентагональний
Круглий

З сидінням
З переливом
Квадратна кришка сифона
Щілинний злив

Комплектація

Ніжки
Сифон
Передня панель
Решітка для душового піддону

500 мм
550 мм
650 мм
480 мм

Діаметр зливу

50 мм
62 мм
90 мм
95 мм

Колір піддону

Білий
Кольоровий

Розташування

Лівосторонній
Правосторонній

Враховувати заказний товар