Душові піддони Novellini

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Компанія Novellini (м Мантуя, провінція Ломбардія) була заснована в 1966 році як маленька майстерня по виробництву вікон та дверей з алюмінію. Поступово розвиваючись, Novellini перейшла від виробництва вікон до виробництва душових кабін і вже в 1980-х роках їх душові кабіни були представлені на всьому європейському ринку.

У 1990-х Novellini відкрила для себе нові горизонти почавши виробляти мільтуфункціональние душові кабіни і гідробокс, а також гідромасажні ванни. У 2000 році відкрився сайт-портал Novellini, що дозволяє замовити в режимі реального часу будь-які товари даної компанії. У 2007 році була випущена колекція Novellini Elysium - шедевр італійського дизайну і європейської розкоші. У 2011 році запущений арт-проект Novellini, що дозволяє виготовляти предмети зі скла з принтом замовника для ванної кімнати (ванни, стільниці, перегородки, панелі, кабіни і двері в нішу і т.д.)

Душові піддони Novellini виробляються на власному заводі компанії методом лиття акрилу. Їх відрізняє лаконічний дизайн і висока якість кінцевої обробки. Акрилова маса має всі сертифікати безпеки і екологічності.

Novellini є європейським лідером у виробництві душових кабін і гідромасажних ванн. Їх заводи розташовані в Італії та Франції, а магазини в усіх ключових містах Європи і на всіх континентах. Двадцять сім філій по всьому світу, вісім виробничих майданчиків і один мільйон душових кабін щорічно - ось що таке компанія Novellini.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал піддону

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Кераміка
Камінь натуральний

Плоский (до 50 мм)
Дрібний (51-200 мм)
Глибокий (понад 201 мм)

Форма піддону

Напівкруглий симетричний
Напівкруглий асиметричний
Напівкруглий пристінний
Квадратний
Прямокутна
Пентагональний
Круглий

З сидінням
З переливом
Квадратна кришка сифона
Щілинний злив

Комплектація

Ніжки
Сифон
Передня панель
Решітка для душового піддону

500 мм
550 мм
650 мм
480 мм

Діаметр зливу

50 мм
62 мм
90 мм
95 мм

Колір піддону

Білий
Кольоровий

Розташування

Лівосторонній
Правосторонній

Враховувати заказний товар