Душові піддони Olympia

Завод Olympia Ceramica була заснований в 1979 році в місті Чивита Кастеллана неподалік від Риму. Спочатку фабрика спеціалізувалася на виготовленні широкого асортименту керамічних виробів для ванної кімнати: раковин, біде, унітазів.
Весь персонал фабрики вискокваліфіцірован, а матеріал, з якого виготовляються вироби, найвищої якості. Процес виробництва сертіфіцірвоан за стандартом ISO 9001: 2008. Як матеріали використовується склоподібний фарфор Vitreous China і шамотна глина Fine Fire Clay (шамотна глина - високоміцний вогнетривкий екологічно чистий матеріал, що дозволяє виробляти ультратонкі вироби).
Компанія Olympia завжди знаходиться на вістрі прогресу. У 2010 році на завод було придбано пересувні печі, що дозволяють швидко змінювати технологічний процес випуску продукції. Все це вкупі з багаторічним досвідом дозволяє компанії Olympia виробляти вироби, що відповідають найсучаснішим вимогам.
Крім раковин, унітазів і біде на заводі Olympia проводиться широкий модельний ряд керамічних душових піддонів і піддонів з литого мармуру Olympia. В процесі виробництва використовується шамотна глина. Антиковзаюче покриття виконано таким чином, щоб виріб мав естетично привабливий вигляд, тому душові піддони Olympia не тільки зручні в експлуатації, але і прекрасно доповнюють інтер'єр ванної кімнати.