Душові піддони Radaway

Душовий піддон Радавей - незамінний елемент однойменних боксів для ванної кімнати. Продукція даної торгової марки проводиться польською компанією ось уже понад 15 років. За рахунок дійсно високої якості, широкого розмаїття дизайнерських рішень і помірної вартості сантехніка бренду заслужила велику популярність в країнах ЄС, СНД та інших регіонів.

Кожен душовий піддон Radaway виготовляється на власних виробничих потужностях організації. А тому продукція проходять строгий контроль на всіх етапах: від підбору сировини до упаковки. Фахівці фірми постійно моніторять ринок, визначаючи потреби клієнтів і вдосконалюючи моделі відповідно до них. Ось чому вироби даної торгової марки удостоїлися репутації найбільш комфортабельних в своєму сегменті.

Душові піддони Radaway в Одесі: каталог СантехІмпорт

В даному розділі сайту представлені піддони:

  • Дрібні і глибокі.
  • Напівкруглі, п'ятикутні, прямокутні та квадратні.
  • Різної довжини і ширини.
  • Білі, сірі, чорні, кольорові.
  • Акрилові, полістирольні, керамічні, металеві.

Вибір відповідного статі слід здійснювати після того, як ви точно визначилися з габаритами і конфігурацією душового боксу. У лінійці Радавей представлені піддони не тільки з гладкою, але і зі структурною поверхнею. Наявність ребристих або пухирчатою виступів на підлозі забезпечує кращу стійкість під час миття і, до того ж, робить масажний ефект.

На даній сторінці нашого інтернет-магазину придбати душовий піддон Radaway в Києві, а також замовити комплектуючі до нього. Йдеться про зливних решітках, сифонах, комплектах ніжок. Грати на стік бувають хромованими, білими, чорними - ви легко підберете відповідну фурнітуру під дизайн статі.

Душові піддони Radaway - купити вигідно в СантехІмпорт!

У нашому онлайн-каталозі ви знайдете широкий асортимент моделей підлог для боксів Радавей різних конфігурацій. Ми завозимо продукцію безпосередньо від виробників. Тому ручаємося за достовірність сантехніки польського бренду. Всі товари виготовлені в Європі, а тому відповідають міжнародним нормам стандартизації ISO, що підтверджується сертифікатами якості.

Виробник супроводжує свою продукцію офіційної 3-річною гарантією. Щоб вибрати душовий піддон Radaway на сайті, просто вкажіть параметри в правому сайт-барі. А якщо хочете отримати безкоштовну консультацію фахівця, телефонуйте в СантехІмпорт по одному із зазначених телефонів прямо зараз!

Гарантія на продукцію компанії Radaway - два роки.
Компанія СантехІмпорт є офіційним інтернет-партнером компанії Radaway.
Право на використання цього знака мають тільки перевірені магазини. Тільки покупки в магазинах з таким знаком гарантують Вам надійність, швидку поставку, правильний гарантійний та післягарантійний сервіс.