Душові піддони Ravak

 

Душовий піддон Ravak - зручний і функціональний підлогу для боксів однойменного чеського бренду. Продукція даної торгової марки відома далеко за межами Чехії і навіть Європи. Це пов'язано з тим, що керівництво організації докладає всіх зусиль для вдосконалення асортименту товарів і розробки нових моделей для кабінок у ванну кімнату.

 

Душові піддони Ravak, в Києві представлені в нашому інтернет-магазині, виготовляються у власних виробничих цехах компанії. Тому їх якість відповідає нормам міжнародної стандартизації ISO і супроводжується офіційними сертифікатами. Фірма працює на ринку близько 30 років. І за цей час вона освоїла кращі технології виробництва сантехніки, які використовує при виготовленні своєї продукції.

 

Душові піддони Ravak в Києві: асортимент СантехІмпорт

 

Наш інтернет-магазин є авторизованим дилером чеського виробника, що підтверджується офіційним свідченням. В даному розділі онлайн-каталогу вашій увазі представлені підлоги для боксів:

 

  • Акрилові, поліуретанові, доломіту, керамічні, металеві.
  • Напівкруглі, квадратні, прямокутні, п'ятикутні.
  • Глибокі і дрібні.
  • З гладкою і структурної поверхнею.
  • Зі знімними і литими передньо-бічними панелями.
  • У різних колірних рішеннях.

 

Оскільки душові кабіни Равак представлені в різних габаритах і конфігураціях, асортимент піддонів до них також досить широкий. Пол слід підбирати вже після того, як ви визначилися з відповідним боксом. Також в даному розділі нашого сайту вашій увазі представлені всі необхідні комплектуючі. Ви можете купити сифон для душового піддону Ravak, декоративні панелі і кріплення до них, комплекти ніжок і стійок, решітки на стік.

 

Практично всі моделі даного бренду оснащені сифонами типу «антізапах». Їх перевага в тому, що вони доповнюються герметично закривається кришкою. При натисканні ногою на клапан (після зливу води) стік блокується, і неприємний запах з сифона не поширюється у ванній кімнаті.

 

Душовий піддон Ravak в Одесі - замовляйте в СантехІмпорт!

 

В даному розділі нашого сайту ви знайдете великий вибір підлог для боксів в ванну кімнату. Всі вони характеризуються високою міцністю, стійкістю до подряпин, сколів, наявністю антиковзаючого покриття. Кожен виріб супроводжується офіційною гарантією від виробника.

 

Душовий піддон Ravak купити ви можете онлайн в кілька кліків вже сьогодні. Для цього вкажіть відповідні параметри на цій сторінці і приступайте до вибору відповідної моделі. Потрібна допомога фахівця? Тоді зателефонуйте в СантехІмпорт по одному із зазначених телефонів прямо зараз!