Душові піддони Weston

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Weston

Головним комплектуючих елементом в душовій кабіні є душовий піддон. Компанія Weston має особливий асортимент цієї продукції. Weston спеціалізується на реалізації душових піддонів оригінальних моделей - душові піддони з штучного каменю (литого мармуру).

Душовий піддон Weston

Піддон для душової кабіни такого типу поєднує в собі мінімалістичний дизайн, міцність, оригінальний зовнішній вигляд. В асортименті Weston душові піддони в двох колірних рішеннях - білий литий камінь і графіт. Це універсальні кольори, які дають можливість гармонійно поєднувати їх з загальним дизайном ванної кімнати.

Душовий піддон з штучного каменю Weston

Душові піддони виготовляються в шести розмірних варіантах, що дає можливість клієнту підібрати точно відповідний розмір, виходячи з великого або невеликого простору ванної кімнати. Якщо ці габарити не підходять для вашої ванної, є можливість обрізати їх до потрібного розміру, але з обмеженням - не більше 3 см по краях, і не більше 10 см спереду з боку сифона.

Душовий піддон з литого каменю Weston

Одним з головних переваг душових піддонів з литого мармуру вважається міцність і стійкість до механічних пошкоджень, про що говорить використовуваний матеріал виготовлення. Що стосується інших переваг, до них варто віднести надійність, тривалу експлуатацію, герметичність, компактність, оригінальний вид.

Душові піддони Weston припускають кілька варіантів установки: врівень з підлогою, наполовину заглиблений, на поверхні підлоги (НЕ поглиблений).


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал піддону

Акрил
Штучний мармур
Сталь
Кераміка
Камінь натуральний

Плоский (до 50 мм)
Дрібний (51-200 мм)
Глибокий (понад 201 мм)

Форма піддону

Напівкруглий симетричний
Напівкруглий асиметричний
Напівкруглий пристінний
Квадратний
Прямокутна
Пентагональний
Круглий

З сидінням
З переливом
Квадратна кришка сифона
Щілинний злив

Комплектація

Ніжки
Сифон
Передня панель
Решітка для душового піддону

500 мм
550 мм
650 мм
480 мм

Діаметр зливу

50 мм
62 мм
90 мм
95 мм

Колір піддону

Білий
Кольоровий

Розташування

Лівосторонній
Правосторонній

Враховувати заказний товар