Електричні теплі підлоги DEVI

Електричні теплі підлоги Devi – практичні, довговічні та функціональні системи опалення. Вони користуються зростаючою популярністю у всьому світі та експортуються до десятків країн на 5 континентів. Торговою маркою володіє nbsp; однойменна організація. Вона розпочала свій шлях у Данії у 1942-му році. Спеціалізація компанії – виготовлення широкого спектру обладнання для опалення, обігріву приміщень та запобігання заледеніння. Фабрика випускає системи побутового та промислового призначення.

 

Фірма має власний дослідницький центр, кілька виробничих підрозділів, відділ технічного контролю. Цехи обладнані сучасними верстатами. Виробно, що сходять з конвеєра, вибірково піддаються ретельній перевірці. Організація використовує у роботі високосортну сировину. Продукція відповідає вимогам еко-безпеки ЄС та міжнародним стандартам ISO. Виробник супроводжує кабелі та терморегулятори 10- та 2-річною гарантією відповідно.

 

Електрична тепла підлога та інша продукція Devi в Україні

 

Каталог товарів даного виробника представлений:

 

 • Нагрівальними кабелями для теплої підлоги, покрівлі, обігріву труб, у тому числі саморегулюючими.
 • Нагрівальними матами та плівками для теплої підлоги, дерев'яних покриттів, стекол та дзеркал.
 • Терморегулятори для теплої підлоги, систем антизледеніння.
 • Датчиками температури, кріпильним приладдям.
 • Електричні настінні конвектори.

 

В асортименті виробника можна вибрати все, що необхідно для облаштування опалювальної системи в побуті або на комерційному об'єкті. Ви можете замовити електричну теплу підлогу Devi різної конфігурації. Поставляємо опалювальне обладнання заводськими наборами та реалізуємо комплектуючі: нагрівальні кабелі, мати, плівки, терморегулятори, датчики температури, кріплення, перехідники та фурнітуру.

 

Асортимент електричної теплої підлоги Devi у Києві

 

У цьому розділі нашого інтернет-магазину ви можете вибрати опалювальні системи:

 

 • Нагрівальні кабелі, мати, плівки.
 • З укладкою у стяжку, під плитку, паркет, ламінат, лінолеум.
 • З одно-, двожильним або саморегулюючим кабелем.
 • З програмованим та непрограмованим сенсорним, електронним, механічним терморегулятором для накладного та врізного монтажу.
 • Потужність 49-4000 Вт і більше.
 • З класом захисту IP20/21/30/31.
 • З функціями керування на дисплеї, пультом, смартфоном.

 

Терморегулятори представлені в різних формах та кольорах. Це дозволяє вам підібрати оптимальний блок керування, враховуючи особливості інтер'єру приміщення. Вартість електричних теплих підлог Devi залежить від безлічі параметрів. Щоб підібрати відповідне обладнання, використовуйте зручні фільтри у сайт-барі праворуч. Якщо вам потрібна допомога консультанта, телефонуйте нам або пишіть в онлайн-чат.

 

Купити електричні теплі підлоги Devi в Одесі

 

«СантехІмпорт» - офіційний дилер датського бренду в Україні. Завозимо продукцію безпосередньо від виробника. Реалізуємо товари у фірмових упаковках, з технічними документами та гарантійними талонами від виробника. Щоб купити теплу підлогу Devi за помірною ціною, вибирайте відповідні моделі на сайті та оформлюйте замовлення в нашому інтернет-магазині з доставкою Одесу, Львів, Харків, Київ та інші міста!