Електричні теплі підлоги Easytherm – комплексні рішення для облаштування практичних, надійних та недорогих опалювальних систем. Ця торгова марка належить великому німецькому концерну A.Rak. Проте робота дочірньої компанії побудовано структурі відокремленого підприємства. Виробничі потужності розгорнуті у Латвії. При цьому фабрика має чітку спеціалізацію. Вона займається випуском широкого асортименту продукції різних категорій. Натомість ресурси організації концентруються у напрямі електричних підлог.

 

Читка спеціалізація діяльності – запорука успіху. Концентрація уваги на вузькому секторі дозволяє інженерам фірми щосезонно вдосконалювати опалювальні системи. Устаткування стає дедалі функціональнішим. І асортимент виробів постійно адаптується до вимог користувачів. У каталозі компанії представлені системи опалення для побутових, комерційних та промислових об'єктів. Вся продукція бренду відповідає вимогам еко-безпеки ЄС та відповідає нормам міжнародної стандартизації ISO.

 

Електричні теплі підлоги і інша продукціяEasytherm в Одесі

 

Асортимент виробів під цією торговою маркою вузький, але глибокий. Тобто кількість категорій обмежена. Однак у кожному їх представлений величезний вибір моделей. Ви можете замовити продукцію Ейзітерм:

 

  • Нагрівальні кабелі, мати.
  • Килимки з підігрівом.
  • Аксесуари та комплектуючі.

 

Підбір системи опалення слід здійснювати з урахуванням типу та матеріалу підлогового покриття, особливостей приміщення та інших параметрів. Ви можете замовити електричну теплу підлогу Easytherm заводськими наборами або окремими елементами. Крім комплексних рішень на вибір доступні: кабелі, мати, подовжувачі, терморегулятори, кріплення.

 

Асортимент електричної теплої підлогиEasytherm в Україні

 

Представляємо вашій увазі опалювальне обладнання:

 

  • Конструкція: нагрівальні кабелі, мати, плівки.
  • Монтаж: укладання у стяжку, під плитку, паркет, ламінат, лінолеум.
  • Кабель: одно-, двожильний або саморегулюючий.
  • Терморегулятор: програмований та непрограмований, сенсорний, електронний, механічний, для накладного та врізного монтажу.
  • Потужність: 49-4000 Вт і більше.
  • Клас захисту: IP20/21/30/31.
  • Функції: управління на дисплеї, пультом, смартфоном.

 

Багата різноманітність форм та кольорів терморегуляторів дозволяє вам підібрати ідеальний варіант з урахуванням особливостей інтер'єру. На тлі гідної якості важливою перевагою є помірна вартість електричної теплої підлоги Easytherm. Оперативно вибрати відповідне обладнання можна за допомогою зручних фільтрів у правому сайт-барі. Потрібна допомога консультанту? Пишіть в онлайн-чат або дзвоніть нам по телефону!

 

Купити електричні теплі підлогиEasytherm у Києві

 

Забезпечуємо пряме постачання сантехнічної та іншої продукції від виробників. Наш інтернет-магазин – офіційний дилер латвійського бренду в Україні. Реалізуємо товари оптом та в роздріб, для приватних та корпоративних клієнтів. Придбати електричні теплі підлоги Easytherm за привабливою ціною ви можете за кілька кліків. Для цього вибирайте відповідні аксесуари та оформлюйте онлайн-замовлення в «СантехІмпорт» з доставкою Харків, Львів, Одесу, Київ та інші міста!