Електричні теплі підлоги Extherm

Електричні теплі підлоги Extherm – уособлення справді найвищої німецької якості. Ця торгова марка належить концерну A.Rak. Він базується в Німеччині і є одним із найбільших гравців європейського ринку опалювальних систем. Компанію Екстерм слід розглядати як автономний підрозділ – повноцінну фабрику, яка розвивається під заступництвом більш досвідченого та масштабного виробника.

 

У підприємства є всі необхідні фактори для зростання та розвитку. Це і виробничі цехи, та відділи досліджень, розробок, дизайну, технічного контролю. У своїй роботі компанія використовує сировину найвищого гатунку. Виготовлення продукції максимально автоматизоване. Модельний ряд систем опалення щороку розширюється. І тому ви легко підберете обладнання для дому, салону, офісу.

 

Електричні теплі підлоги і інша продукція Extherm у Києві

 

Каталог торгової марки представлений різноманіттям товарів кількох категорій:

 

  • Нагрівальні кабелі, мати.
  • Системи сніготанення та захисту від замерзання.
  • Аксесуари та комплектуючі.

 

Виробник випускає обладнання модульного типу. Тобто ви можете замовити електричну теплу підлогу Extherm у заводській комплектації або зібрати систему з окремих елементів. Другий варіант є актуальним у тих випадках, коли вам потрібно облаштувати опалювальну мережу на об'єкті з унікальними характеристиками. Для індивідуальної комплектації системи ви можете замовити: нагрівальні кабелі, мати, терморегулятори, подовжувачі, елементи кріплення та ін.

 

Асортимент електричної теплої підлогиExtherm в Одесі

 

У представленому онлайн-каталозі ви можете вибрати системи опалення:

 

  • Потужність 49-4000 Вт і більше.
  • З класом захисту IP20/21/30/31.
  • Нагрівальні мати, плівки, кабелі.
  • Для укладання під паркет, ламінат, лінолеум, плитку, стяжку.
  • З саморегулюючим кабелем, одно-, двожильним.
  • З функціями керування пультом, смартфоном, на дисплеї.
  • З терморегулятором накладним та врізним, механічним, сенсорним, електронним, програмованим та непрограмованим.

 

На вартість електричної теплої підлоги Extherm впливають різні параметри. При цьому вона варіюється в середньому ціновому діапазоні. Форми та кольори терморегуляторів – різноманітні. Тому ви легко підберете блок управління з відповідним дизайном. Бажаєте оперативно знайти оптимальну модель?  Задайте технічні параметри у фільтрах сайт-бару. Виникають питання та потрібна допомога спеціаліста? Телефонуйте нам або пишіть в онлайн-чат і зв'яжіться з консультантом.

 

Купити електричні теплі підлогиExtherm в Україні

 

Завозимо продукцію безпосередньо від виробника. «СантехІмпорт» - офіційний дилер німецької в Україні. Реалізуємо товари у фірмових упаковках, з гарантійними талонами від виробника. Бажаєте купити електричну теплу підлогу Extherm за помірними цінами? Вибирайте відповідні моделі на сайті та оформлюйте замовлення з доставкою по Україні!