Тепла підлога Fenix

Чеський холдинг Fenix Group займається виготовленням кабельно-провідникової продукції з 1990 року. За цей час компанія вийшла на світовий ринок, і теплу підлогу Fenix сьогодні можна придбати більш ніж у 50 країнах. Всі виробничі потужності розташовані на території Чехії, а також є один завод у Великій Британії, який займається випуском ІЧ-плівок.

Нагрівальний мат Fenix

Виробництво повного циклу і багатоступінчастий контроль на різних стадіях виготовлення забезпечують високий рівень якості готової продукції і практично виключають ймовірність заводського шлюбу. Це виключає перегрів окремих елементів системи, збільшуючи ресурс нагрівального елемента.

Нагрівальний кабель Fenix

Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, розширюючи асортименти. Одна з інновацій – алюмінієві мати, які стали новим словом у сфері обігріву житлових приміщень. Широкий модельний ряд чеських теплих підлог дозволяє легко підібрати відповідне рішення для облаштування системи основного або резервного обігріву в будь-яких квартирах та приватних будинках, незалежно від площі та особливостей планування кімнат.