Електричні теплі підлоги Nexans – саме ті опалювальні системи, які з упевненістю можна віднести до найбільш надійних і практичних. Продукція цієї торгової марки вважається еталонною в промисловості теплих підлог. Історія появи бренду починається з заснування однойменної компанії у Франції далекого 1897-го року. Більш ніж віковий шлях розвитку дозволив організації стати одним із найбільших гравців галузі не лише на європейській, а й на світовій арені.

 

Структура компанії представлена ​​штаб-квартирою у Франції, декількома представництвами у різних країнах, п'ятьма дослідницькими центрами. Також у її активі є понад 100 заводів! Фабрика щорічно виготовляє мільйони одиниць продукції. При цьому якість, надійність, функціональність опалювальних систем постійно зростає. Великий торговий оборот та повний цикл власного виробництва дозволяють виробнику встановлювати помірні ціни на товари. Це ще більше підвищує попит на них у десятках країн по всьому світу.

 

Електричні теплі підлоги та інша продукція Nexans в Україні

 

Виробник випускає:

 

  • Нагрівальні кабелі, мати.
  • Системи сніготанення, захисту від замерзання, обігріву ґрунту.
  • Терморегулятори та інші комплектуючі.

 

Поставляємо опалювальні системи заводськими наборами та окремими елементами. Ви можете замовити електричну теплу підлогу Nexans для дитячої, вітальні, спальні, санвузла, балкона, лоджії та інших приміщень. Модульна комплектація обладнання дозволяє підібрати всі необхідні елементи – кабелі, перехідники, подовжувачі, сполучні та кріпильні елементи, терморегулятори – для облаштування ефективної та економічної системи опалення.

 

Асортимент електричної теплої підлогиNexans у Києві

 

Для вас представлено опалювальне обладнання різних типів та конфігурацій:

 

  • Конструкція: нагрівальний мат, плівка, кабель.
  • Укладання: під паркет, ламінат, лінолеум, плитку, стяжку.
  • Кабель: саморегулюючий, одно- або двожильний.
  • Потужність: 49-4000 Вт і більше.
  • Клас захисту: IP20/21/30/31.
  • Терморегулятор: накладний, врізний, механічний, сенсорний, електрони, програмований, непрограмований.
  • Функції управління: пультом, смартфоном, на дисплеї.

 

Для гармонійного оформлення інтер'єру важливо вибрати підходящий дизайн терморегулятора. І в каталозі виробника представлені блоки керування різних форм та кольорів. При цьому вартість електричної теплої підлоги Nexans варіюється в середньому ціновому діапазоні. Використовуйте зручні фільтри у сайт-барі праворуч, щоб підібрати відповідне обладнання. А якщо вам потрібна допомога спеціаліста, пишіть в онлайн-чат або телефонуйте нам по телефону.

 

Купити електричні теплі підлогиNexans в Одесі

 

Наш інтернет-магазин – офіційний дилер французького бренду в Україні. Реалізуємо товари оптом та в роздріб. Спеціалізуємось на прямих поставках сантехнічної та іншої продукції від виробника. Купити електрична тепла підлога Nexans за помірними цінами ви можете прямо зараз. Вибирайте відповідні системи в даному розділі каталогу та оформлюйте замовлення в «СантехІмпорт» з доставкою до Львова, Києва, Харкова, Одеси та інших міст!