Електричні теплі підлоги Veria – опалювальні системи високої якості, доступні за помірною вартістю. Торгова марка належить однойменній компанії. Невелике підприємство засноване у Данії у 2006-му році. Завдяки чіткій спеціалізації – на виготовленні виключно теплих підлог – Фірма досить швидко закріпилася в когорті найкращих представників промисловості у Європі. І тому, незважаючи на юний вік, її продукція користується популярністю у десятках країн у всьому світі.

 

Ця компанія – завод повного циклу. Вона має відділи розробок, дизайну, технічного контролю, виробничі цехи. Для виготовлення продукції використовується сировина найвищого гатунку. Серійні моделі неодмінно тестуються. Вироби виготовляються відповідно до вимог еко-безпеки ЄС та відповідають міжнародним стандартам ISO. Виробник випускає опалювальні системи переважно побутового призначення. Але також у його каталозі представлені моделі для комерційних та промислових об'єктів.

 

Електричні теплі підлоги та інша продукціяVeria в Одесі

 

В асортименті бренду доступні вироби лише двох категорій:

 

  • Нагрівальні кабелі, мати.
  • Комплектуючі та аксесуари.

 

Ви можете замовити електричну теплу підлогу Veria у форматі готового рішення – заводський комплект – або зібрати індивідуальну систему під унікальні особливості приміщення. Для другого випадку в окремій підкатегорії представлені модульні деталі: кабелі, мати, терморегулятори, з'єднувачі, перехідники, кріплення та ін.

 

Асортимент електричної теплої підлогиVeria в Україні

 

У даному розділі нашого онлайн-каталогу ви можете вибрати та вигідно замовити опалювальні системи:

 

  • З терморегулятором механічним, сенсорним, електронним, накладним та врізним, програмованим та непрограмованим.
  • З функціями керування смартфоном, пультом, на дисплеї.
  • Потужність 49-4000 Вт і більше.
  • З класом захисту IP20/21/30/31.
  • Плівки для нагрівання, мати, кабелі.
  • Для укладання під паркет, ламінат, лінолеум, плитку, стяжку.
  • З кабелем одно-, двожильним, саморегулюючим.

 

На тлі гідної якості помірна вартість електричної теплої підлоги Veria – важлива перевага. Приємний момент і в тому, що терморегулятори представлені у різних формах та кольорах. Завдяки цьому ви можете підібрати оптимальний блок керування, який ідеально «впишеться» в інтер'єрі приміщення. За допомогою зручних фільтрів у сайт-барі праворуч ви оперативно знайдете відповідні моделі. А якщо потрібна допомога менеджера, телефонуйте нам або пишіть в онлайн-чат.

 

Купити електричні теплі підлогиVeria у Києві

 

Імпортуємо продукцію компанії безпосередньо з Європи. Ручаємося за її справжність та гідну якість. Наш інтернет-магазин є офіційним дилером датського бренду в Україні. Реалізуємо обладнання оптом та в роздріб. Кожен товар супроводжується гарантійним талоном від виробника. Щоб купити теплу підлогу Veria за адекватними цінами, вибирайте відповідні опалювальні системи в нашому інтернет-магазині і оформлюйте замовлення в «СантехІмпорт» з доставкою по Україні!