Електричні теплі підлоги Volterm – опалювальні системи вітчизняного виробництва Права на торгову марку належать однойменній компанії, яка розпочала свою діяльність в Україні. Штаб-квартира, відділи розробок, технічного контролю, цеху та склади організації, як і раніше, розгорнуті на батьківщині. Проте географія діяльності фірми значно розширилася. Сьогодні її продукція експортується до країн ЄС, СНД та інших регіонів.

 

В Україні середні ЗП помітно нижчі, ніж у Європі. А тому фабрика виграє у західних конкурентів, якщо говорити про собівартість продукції (з огляду на те, що сировина на світовому ринку для всіх коштує приблизно однаково). В результаті опалювальні системи вітчизняного бренду характеризуються високою якістю та функціональністю, а обходяться на порядок дешевше за аналоги більш іменитих торгових марок. При цьому вироби відповідають нормам міжнародної стандартизації ISO та вимогам еко-безпеки ЄС.

 

Електричні теплі підлоги та інша продукція Volterm у Києві

 

Під цією торговою маркою випускаються:

 

  • Нагрівальні кабелі, мати.
  • Теморегулятори, комплектуючі та аксесуари.

 

Доступні заводські набори та окремі елементи систем опалення. Ви можете замовити електричну теплу підлогу Volterm для будь-якого приміщення. Якщо необхідно облаштувати обігрівальну мережу специфічної конфігурації, в окремій підкатегорії представлені комплектуючі: кабелі, мати, перехідники, з'єднувачі, подовжувачі, кріплення, терморегулятори, датчики температури та ін.

 

Асортимент електричної теплої підлогиVolterm в Одесі

 

У нас ви можете замовити обладнання для облаштування систем опалення:

 

  • Потужність: 49-4000 Вт і більше.
  • Клас захисту: IP20/21/30/31.
  • Конструкція: нагрівальні мати, плівки, кабелі.
  • Монтаж: укладання у стяжку, під плитку, ламінат, паркет, лінолеум.
  • Кабель: саморегулюючий, одно-, двожильний.
  • Функції: керування на дисплеї, смартфоном, пультом.
  • Терморегулятор: для накладного та врізного монтажу, програмований та непрограмований, сенсорний, електронний, механічний.

 

Різноманітні форми та кольори терморегуляторів – важливий момент. В асортименті виробника ви можете знайти блоки управління, які органічно «увіллються» в інтер'єрі приміщення. На вартість електричної теплої підлоги Volterm впливають різні параметри. І щоб підібрати відповідне обладнання, використовуйте зручні фільтри у сайт-барі. Не можете визначитися, чи потрібна допомога консультанта? Задавайте свої запитання в онлайн-чаті або телефонуйте нам по телефону.

 

Купити електричні теплі підлогиVolterm в Україні

 

Поставляємо обладнання безпосередньо від виробника. «СантехІмпорт» - офіційний дилер національного бренду в Україні. Кожен товар реалізуємо у фірмовому впакуванні, з технічною документацією та гарантійним талоном від виробника. Бажаєте купити електричну теплу підлогу Volterm за привабливою ціною? Вибирайте потрібну модель в даному розділі каталогу та оформлюйте замовлення з доставкою в Одесу, Львів, Київ, Харків, Миколаїв та інші міста.