Фільтри для води

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Фільтри для води в Києві та Україні

Фільтри води створені для очищення рідини до безпечного стану, придатного для пиття і приготування їжі. Так, є ще системи очищення акваріумів, обладнання для знезараження води в промислових масштабах, способи забезпечувати безпеку військових і туристів під час споживання невеликої кількості Н2О з невідомих джерел.

Але середньостатистичний споживач цікавиться тільки побутовими методами очищення води. По-перше, йому потрібно позбутися від вірусів, бактерій, інших мікроорганізмів у питній воді. По-друге, користувач водопроводу в Україні хоче виключити з проточного оксиду водню максимальну кількість механічних частинок, важких металів, нерозчинних елементів, домішок різного походження, хлору і його похідних, які можуть негативно позначитися на здоров'ї всіх членів сім'ї

Вибираємо модель фільтра для води - як не помилитися з вибором?

Перед тим як зануритися в тонкощі вибору кращого фільтра води, давайте розберемося з існуючими типами виробів. У центрах обслуговування фільтрів води все моделі очищувачів ділять за рівнем складності:

 • елементарні побутові фільтри;
 • середня ступінь очищення;
 • пристрою вищого рівня знезараження і фільтрації води - саме сюди відноситься обладнання для зворотного осмосу

Крім того, існує класифікація фільтрів води за способом очищення рідкого оксиду кисню.

 1. Механічні - багатоступінчасті системи очищення води. Спочатку з бінарного неорганічного з'єднання видаляється ізвесь, потім - фільтруються частки великих / дрібних фракцій. Для цього використовується драбинка намотувальних картриджів, виготовлених з поліпропілену, полімерної глини. Пристрої використовуються для захисту елітної сантехніки, побутової техніки класу А.
 2. Іонообмінні. Основний упор йде на пом'якшення води за допомогою природних іонітів - цеолітів, сульфоугля, синтетичних іонообмінних смол. Іонообмінні фільтри усувають (витягують) з води залізо, марганець.
 3. Системи зворотного осмосу - найбільш просунутий спосіб очищення прісної води. Видаляють з рідини, що протікає в водопроводі, важкі метали, нітрити, сульфати, ціаніди, хлор, віруси, бактерії. Щоб процес очищення відбувся, неорганічне з'єднання проштовхується (продавлюється) крізь обратноосмотічеськую мембрану. Процес зворотного осмосу може бути багатоступеневим.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете купити фільтри води зворотного осмосу триступінчаті, з помпою. Крім того, воду після зворотного осмосу піддають мінералізації. Це покращує органолептичні якості рідини - смак, присмак, колір.

 1. Біологічні фільтри води - самий екологічно витриманий спосіб усунути органічне забруднення. У них органіка розкладається на нітрати. У побутових умовах, крім акваріумістики, практично не використовуються через важко прогнозованого якості кінцевого результату.
 2. Фізико-хімічна фільтрація (сорбція) - тверді тіла (зола, глина, торф, шлак, активоване вугілля) поглинають з води домішки, інші розчинені речовини.
 3. Електричні фільтри - очищають воду озоном. Видаляють з неї молекули металів, солі важких металів, хлор, хлорорганічні сполуки, нафтопродукти, стерилізують - знищують віруси, бактерії, покращують органолептиком.

Тип фільтра для води в Україні вибирається відповідно до потреб споживача, типом водопостачання будинку, квартири, що споживаються добовим ресурсом очищеної води, бюджетом.

П'ять причин замовити фільтри в компанії «Сантехімпорт»

 1. Значний асортимент. На полицях нашого магазину сантехніки зібрано безліч моделей фільтрів для води. Ви можете вибрати оптимальний для себе тип фільтра, вироби з різним об'ємом рідини, що очищається, самостійно оцінити ресурс вироби, комплектацію, спосіб монтажу.
 2. Комплектуючі.Крім основного вироби - системи очищення води, в каталозі нашого магазину розміщені мінералізатори, вугільний фільтр поста, запасні комплекти картриджів, помпові насоси, куллер.
 3. Відповідальне партнерство. Ми працюємо з відомими виробниками з Польщі та України, які виробляють якісні фільтри, дають гарантію на всю свою продукцію, як основну, так і аксесуари.
 4. Ціна. Працюємо з виробниками, тому можемо запропонувати кращу (мінімально можливу) ціну своїм покупцям.
 5. Політика магазину розрахована на довготривалу співпрацю - тому ми здійснюємо сервісне обслуговування, даємо консультації по вибору фільтрів для води, їх установці, режиму експлуатації.

Де купити хороші фільтри для води?

В Україні не так багато магазинів, які забезпечують споживача класними фільтрами, змінними комплектуючими, монтажними елементами та аксесуарами. Зате в Україні є проблеми з якістю води. Що робити? Довіртеся професіоналам - команді магазину СантехІмпорт. Щоб у вас завжди була чиста вода в чайнику, каструлі, дитячій пляшці ...

Особисто вибирайте потрібні вам фільтри! Або замовте консультацію наших менеджерів за вказаними на сайті номерами телефонів або формі зворотнього зв'язку.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Країна

Італія
Німеччина
Польща
Україна

Виробник

Bluefilters
Ecosoft
Fitaqua
ICMA
ITAL
Platinum Wasser
SD Forte
Tiger Filtration
UST-M

Тип фільтра

Фільтр глечик
Ультрафіолетовий стерилізатор
Магнітний фільтр
Пом'якшувач, знезалізнювальник
Фільтр грязьовик (грубой очищення)
Магістральні фільтри
Фільтри насадки на кран
Система зворотного осмосу
Система з окремим краном (фільтр під миття)
Фільтр для душу

Обсяг фільтра глечика, л

Менш або дорівнює 2
2,1-2,5
2,6-3,5
3,6-4
4,1-6
6,1-8
8,1-12
12,1-20
Більше 20

Кількість ступенів очищення

1
2
3
4
5
6
7

Ресурс фільтру, л

Менш або дорівнює 200
201-300
301-500
501-1000
1001-2000
Більше 2001

Комплектація

Корпус фільтра
Накопичувальний бак
Трубки для приєднання фільтра
Кран для чистої води
Ключ для корпусу фільтра
Кран
Аксесуар для приєднання до водопроводу
Кріплення
Картридж (набір)
Аксесуар

Тип монтажу

Не вимагає монтажу
Під мийку
Настінний
Підлоговий
На трубопровід
Накладний
Насадка

Враховувати заказний товар