Фільтри для очищення питної води Platinum Wasser (Німеччина)

Історія бренду Platinum Wasser починається з 1990-х років. Німецька компанія Wasserhaus Deutschland GmbH, якій і належить торгова марка, виробляє і продає фільтри для очищення води. Фільтрація води в місці її використання - це найпростіше, дешеве і розумне рішення для доступу до чистої питної води найвищої якості. Надійний фільтр для питної води є широко недооціненим способом поліпшення якості життя.

Лінія Platinum Wasser ULTRA спрямована на підтримання низької вартості без шкоди для якості води.

Ретельно відібрані і виготовлені за індивідуальним замовленням компоненти, тільки первозданний сировину без шкідливих добавок, дозволяють нам надавати надійний продукт німецької якості найвищого стандарту, підтверджений сертифікатами TUV Safety, гігієнічними і BPA. Platinum Wasser ULTRA - це розумне і доступне рішення для ринків, де варіанти обмежені китайськими і тайванськими фільтрами для води сумнівної якості. Wasserhaus Deutschland GmbH прагнемо поділитися з вами своїми інженерними можливостями і досвідом фільтрації питної води через продукти, якість яких не має аналогів в своєму ціновому діапазоні по всьому світу.

Лінія Platinum Wasser NEO спрямована на максимізацію функцій фільтра для води і забезпечення найчистішою і здорової питної води відповідно до сучасних наукових досвідом.

Чудові компоненти європейського виробництва, найсучасніші технології, в тому числі унікальна технологія картриджів German Neo, видатний дизайн, строгий контроль якості на протязі всього виробничого процесу і всесвітня сертифікація роблять фільтри Platinum Wasser NEO кращими в світі високоякісними фільтрами для води, Фільтри Platinum Wasser NEO пропонують рішення, раніше доступні тільки самим заможним клієнтам за ціною від попередньої ціни. Більш того, завдяки досвіду інженерів Wasserhaus Deutschland GmbH, фільтри Platinum Wasser NEO пропонують параметри фільтрації, які виготовляються на замовлення для місцевих умов води у всіх регіонах світу, з багатою фтором води з джерел в Техасі (США).