Гідромасажні бокси AquaStream

Гідромасажні бокси AquaStream, які з'явилися на нашому ринку порівняно недавно. Відразу ж стали користуватися у клієнтів великою популярністю. В цьому немає нічого дивного. Ціна гідробокс AquaStream невелика, а якість гідромасажних боксів дуже гарне. Про це говорить гарантія 2 роки. Це, мабуть, єдині гідробокс з Китаю з таким гарантійним терміном. Гарна упаковка, що дозволяє відправляти товар по всій Україні. Також важливою перевагою є наявність запчастин для оперативного вирішення гарантійних і післягарантійних ремонтів.
Особливістю торгової марки AquaStream є щорічне збільшення модельного ряду. Також з'явилася можливість додавання гідромасажу і аеромасажу в гідромасажні бокси на основі ванни.
Хотіли б ще раз нагадати, що монтаж гідробокс потрібно довіряти фахівцям!
Чи не можемо не відзначити переваги нової серії AquaStream Comfort:
  • ергономічний дизайн
  • покращена якість комплектуючих
  • великий і глибокий піддон
  • високоякісні піддони армовані цільної МДФ панеллю для максимальної жорсткості
  • широкий передній алюмінієвий профіль 7,5 см
  • використовується гартоване скло 5 мм
  • багато корисних опцій, які входять у вартість гідробоксу: дзеркало, дозатор, подвійна полку, витяжка.
  • додатково можна замовити гідромасажну та аеромасажну систему в піддон французької фірми Sirem
Єдиним недоліком даних боксів є те, що всі вузли, включаючи динаміки, витяжки, металевий каркас Вам потрібно буде прикручувати і збирати самостійно. Краще звичайно скористатися послугами фахівця, імееющій досвід по збірці подібних гідробокс! Власне, цей недолік властивий практично всім бюджетним гідробоксі !!
Так само вашій увазі нова опція для гідробоксів AquaStream - врізка парогенератора. Вартість парогенератора з врізкою уточнюйте, будь ласка, у менеджера.
Використовується парогенератор з href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 820, height = 750'); return false; "> сенсорним управлінням і потужністю 3 kW. На парогенератор поширюється гарантія 1 рік!
Купити гідробокс AquaStream можна в нашому магазині. Якщо гідромасажного боксу не виявилося в наявності, його можна привезти під замовлення, уточнивши термін поставки у менеджера!