Гідромасажні бокси IDO

IDO Bathroom Ltd - фінське підприємство, чия історія почалася більше ста років тому. У 1873 році був заснований завод Arabia в Гельсінкі для виробництва побутового та декоративного фарфору. Після того, як в Гельсінкі почалося будівництво водопроводу і каналізації, асортимент продукції був розширений і вже в кінці 1870-х років у виробництві знаходився десяток виробів з сантехфарфора. Сьогодні нова сучасна продукція випускається заводом IDO Bathroom в місті Таммісаарі.

На сьогоднішній день IDO Bathroom Ltd входить в інтернаціональну групу Sanitec, в яку входять провідні виробники сантехніки. Компанія має річний фінансовий оборот понад 100 млн. Євро, і займає лідируючі позиції на ринку, особливо з виробництва сантехнічного фарфору, аксесуарів для ванних кімнат і душових кабін Ido Showerama.
Колекції IDO, як сантехфаянса, так і аксесуарів для ванних, і особливо душових кабін Ido Showerama вельми популярні, завдяки пильній увазі виробника до функціональності, сучасним рішенням в дизайні і високій якості і екологічності використовуваних матеріалів і сировини.
Особливо користуються попитом душові кабіни Ido Showerama, вироблені на структурному підрозділі компанії в Норвегії. В лінію душових кабін Ido Showerama входять як і досить прості душові кабіни, так і високотехнологічні і багатофункціональні гідромасажні кабіни Ido Showerama.
Сантехніка компанії IDO Bathroom Ltd представлена в різних цінових категоріях. Як сантехфаянс і аксесуари для ванних IDO, так і душові кабіни IDO Ido Showerama існують в сегментах від загальнодоступного до елітного.
Всі сантехнічні вироби IDO, включаючи душові кабіни Ido Showerama відзначаються надзвичайною гладкістю і міцністю глазурі, що робить сантехніку максимально довговічною і зручною у догляді. Так само унікальна і вся арматура Ido Showerama, яка є власною розробкою IDO Bathroom Ltd і захищена авторитетними міжнародними патентами.
Гарантія на душові бокси IDO Showerama - 2 роки