Гідромасажні бокси Radaway

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Компанія з виробництва душових шторок (кутів), душових дверей і шторок для ванн - Радавей (Radaway) була заснована в 2006 році в польському місті Познань.
Головною особливістю компанії Radaway є можливість вибору кольору скла відповідно до Ваших вподобань. По мимо звичних всім прозорих і матових скл компанія готова запропонувати Вам графітові, коричневі, а також кольору карре, фабрик (тканина) або інтімато. У душових кабінках серії Radaway Dolphi Classic також є можливість вибору профілю між хромованим і білим.
Завдяки високій якості продукції, привабливому дизайну і сучасних технологій, що застосовуються на виробництві, компанія Radaway завоювала ринок душових кабін не тільки Польщі, а й України і ще ряду європейських країн.
Компанією Radaway приділяється велика увага контролю якості на всіх етапах виробництва. І, не дивлячись на налагоджену систему виробництва, перед виходом з фабрики вся продукція Radaway (Радавей) тестується в випробувальних боксах. Також велика увага приділяється післяпродажному сервісу, а саме гарантійному (протягом 3-х років) і післягарантійного обслуговування! Гарантія поширюється на всі компоненти продукції Radaway, в тому числі і на фурнітуру (петлі, ролики та інші рухомі частини).
У нашому інтернет-магазині ми раді запропонувати Вам наступну продукцію Radaway:
Вся продукція компанії Radaway (душові двері (перегородки), душові піддони, душові кабіни, шторки для ванн, а також сифони та трапи) мають необхідні європейські сертифікати якості та відповідності.
Гарантія на продукцію компанії Radaway - два роки.
Компанія СантехІмпорт є офіційним інтернет-партнером компанії Radaway.
Право на використання цього знака мають тільки перевірені магазини. Тільки покупки в магазинах з таким знаком гарантують Вам надійність, швидку поставку, правильний гарантійний та післягарантійний сервіс.
Головною особливістю компанії Radaway є можливість вибору кольору скла відповідно до Ваших вподобань. Крім звичних всім прозорих і матових скл компанія готова запропонувати Вам графітові, коричневі, а також кольору карре, фабрик (тканина) або інтімато. У душових кабінках серії Radaway Dolphi Classic також є можливість вибору профілю між хромованим і білим.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Тип підстави

Дрібний піддон
Глибокий піддон
Ванна

Розташування

Лівостороннє
Правостороннє
Пристінне
Кутове

Матеріал задніх стінок

Акрил/пластик
Скло

Колір задніх стінок

Білі
Чорні
Сірі
Дзеркальні
Прозорі
Матові
Бронзові
Зелені
Червоні
Сині
Коричневі
Бузкові
Салатові
Блакитні

Колір передніх стекол

Прозоре
Матове
Графітове
Блакитне (синє)
Візерунчасте непрозоре
Коричневе, бронзове

Колір профілю

Хром
Сатин
Білий
Чорний
Бронза
Золото

Комплектація

Пар (турецька лазня)
Аеромасаж у ванні
Гідромасаж у ванні
Підсвічування у ванні
Ел. панель управління
Гідромасаж стоп
Гідромасаж спини
Верхній душ
Знімний душ
Змішувач
Змішувач-термостат
Верхнє підсвічування
Поличка
Люстерко
Сидіння
Радіо
Програвач MP3
Програвач CD
Витяжка
Дозатор
Іонізатор
Ароматерапія
Фінська сауна
Ручки
ТБ
Телефон
Додаткова опція

Особливості гідромасажного боксу

Гідробокс без даху
Гідробокс без форсунок для спини
Гідробокс без електроніки

Враховувати заказний товар