Гідромасажні панелі Appollo

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Фабрика Appollo - найбільший виробник гідромасажного обладнання в Китаї. Компанія здійснює свій експорт більш ніж в 80 країн по всьому світу. З 2010 року співвласником компанії Appollo став міжнародний концерн Sanitec.

Завдяки злиттю з концерном Sanitec, фабрика Appollo отримала доступні Європі технології. В асортименті продукції Appollo є гідромасажні ванни без великих масивних форсунок, система масажу яких заснована на випускання повітря з більш ніж 250-ти дрібних отворів з низу борту ванни, а осмотичний тиск води не дозволяє їй проникнути назовні. Це патент компанії Appollo. Ці ванни важче звичайних акрилових, за рахунок більш товстого акрилового листа, з якого їх виробляють. Фабрика тут же ввела шеститочкові підсвічування. Особливість нової підсвічування в тому, що Ви не бачите ніяких ламп, світлодіодів та іншого, світло проступає через акрил. Підсвічування дуже інтенсивна. Є моделі ванн з підігрівом зони спини з сенсорним дисплеєм. У новій лінійці душових кабін Appollo гідромасажна панель виконана з нержавіючої сталі, використовується принцип "безсіліконовой" збірки. Безсіліконовая збірка стала можлива завдяки конструкції піддону, в який повністю входить нижній профіль кабіни і збірці її на прокладці.

Є гідромасажна панель з потужним парогенератором і підсвічуванням. Таку панель можна встановити в нішу, поставити скляні двері й отримати справжній хамам.Двері можна скласти всередину кабіни, таким чином візуально збільшивши Вашу ванну кімнату. Одні двері у кабіни повністю дзеркальна (зсередини прозора), ви бачите себе в повний зріст. У кабіну вбудована LED підсвічування. Профіль кабіни виконаний з нержавіючої сталі. В кінці 2013 року фабрика розширила серію душових кутів з профілями з нержавіючої сталі. Такий профіль має глибокий металевий хромовий блиск.

Фабрика Appollo надає офіційну гарантію на свою продукцію, яка становить 1 рік на електроніку, гідромасажні обладнання та 5 років - на акрил.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал

Акрил
Алюміній
Сталь
Скло
Граніт, литий мармур
Дерево

Колір

Хром
Сатин
Білий
Чорний
Люстерко
Кольоровий
Нержавіюча сталь

Комплектація

Гідромасаж спини
Парогенератор
Верхній душ
Знімний душ
Змішувач
Термостатичний змішувач
Серсорне управління
Підсвічування
Дозатор
Поличка
Люстерко
Вилив (для ванни)
Сидіння
Можливість встановлення у кут

Враховувати заказний товар