Гідромасажні панелі Fantini

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Сімейна компанія Fantini влаштувалася серед гір в маленькому містечку Пеле на березі озера Д'Орта, в краю багатому історією і природною красою, це оазис в якому вода стала центром ремісничої діяльності. Що по закінченню часу перевтілилася в промислові реалії в яких історія озера Д'Орта переплітається з історією компанії Fantini.
Продукція Fantini проводиться завдяки модернізованому, технологічно безперервного процесу виробництва. Вся продукція Fantini є точкою відліку для сучасної ванної кімнати у всьому світі.
Fantini винаходить і виробляє з чіткою і амбітною метою, завдяки якій задовольняє запити винахідливості, конструкції і технологій, які нерозривно поєднуються в пошуку досконалості, з твердим переконанням, що навіть найменша деталь може сприяти поліпшенню якості життя.
Дизайн є частиною філософії компанії Fantini , Як спадщина її багаторічного досвіду виробництва, в якому результат роботи завжди виходить від колективних зусиль, від способу виробництва в якому задіяно багато майстрів.
Виробництво компанії Fantini ставить людину, їх якості та можливості, в центр процесу, від дизайнерів до техніків, від менеджерів до робітників, кожен робить свій внесок у кінцевий результат продукту.
Завдяки великої місткості знань і якості виробленої продукції італійських майстрів, компанія Fantini імпортує свою продукцію по великій міжнародній схемі, тепер і в Україні можна придбати сантехнічну арматуру Fantini виробництва Італії в інтернет - магазині «СантехІмпрот».

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал

Акрил
Алюміній
Сталь
Скло
Граніт, литий мармур
Дерево

Колір

Хром
Сатин
Білий
Чорний
Люстерко
Кольоровий
Нержавіюча сталь

Комплектація

Гідромасаж спини
Парогенератор
Верхній душ
Знімний душ
Змішувач
Термостатичний змішувач
Серсорне управління
Підсвічування
Дозатор
Поличка
Люстерко
Вилив (для ванни)
Сидіння
Можливість встановлення у кут

Враховувати заказний товар