Гідромасажні панелі Ravak

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Компанія Ravak (Чехія) була заснована в 1991 році. Спочатку продукція компанії включала в себе душові куточки і піддони, вироблені за ліцензією французького виробника. З 1994 року компанія Ravak починає виробництво власної лінійки душових куточків Supernova за запатентованою технологією.
 
У 1997 фірма Ravak запускає виробництво елітних душових кабін зі спеціальним покриттям AntiCalc, що створює на склі водовідштовхувальний шар. З 1998 року асортимент продукції компанії розширився за рахунок виробництва акрилових ванн. Розроблена компанією Ravak ванна Rosa заслужила безліч престижних нагород на різноманітнимита міжнародних виставках. Цей успіх дозволив компанії збільшувати модельний ряд ванн, застосовуючи в їх виробництві найдосконаліші технічні інновації. Випущені в тому ж році гідромасажні системи Ravak швидко завоювали популярність і на сьогоднішній день користуються дуже високим попитом.
 
З 2000 року починається соструднічество з фірмою Design Stor (Австрія), відомої своїми успіхами в сфері дизайну товарів широкого споживання. З 2004 року компанія Ravak розпочинає співпрацю з відомим чеським дизайнером Криштофом Носаль, результатом роботи з яким стали серії Evolution, Praktik і BeHappy.
 
У 1996 році почався експорт продукції в країни Європи. Поступово ареал діяльності компанії Ravak розширювався, і сьогодні її продукція поставляється в більш ніж 50 країн по всьому світу. За цей час асортимент продукції Ravak поповнився меблями для ванних кімнат, змішувачами, раковинами і душовими каналами, виготовленими по традиційно високим для компанії Ravak стандартам якості.
 
Гідромасажні душові панелі Ravak різних форм і розмірів прикрасять будь-який душовий куточок. Установка гідромасажною панелі перетворить прийняття душу в задоволення. Гідромасажні панелі забезпечені спеціальним захистом форсунок від освіти водного каменю. Термостатичний змішувач, забезпечений блокує кнопкою, препятсвие опіків, підтримує температуру, встановлену користувачем.

 

Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Ravak. Це означає, що вся продукція цього виробника (ванни, душові кабіни та піддони до них, унітази, раковини, гідромасажні панелі, змішувачі, сифони, аксесуари, меблі та інсталяції), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії , що надаються фірмою Ravak.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал

Акрил
Алюміній
Сталь
Скло
Граніт, литий мармур
Дерево

Колір

Хром
Сатин
Білий
Чорний
Люстерко
Кольоровий
Нержавіюча сталь

Комплектація

Гідромасаж спини
Парогенератор
Верхній душ
Знімний душ
Змішувач
Термостатичний змішувач
Серсорне управління
Підсвічування
Дозатор
Поличка
Люстерко
Вилив (для ванни)
Сидіння
Можливість встановлення у кут

Враховувати заказний товар