Гідромасажні панелі Samo

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Світовий лідер з виробництва гідромасажних панелей - італійська фабрика Samo пропонує широкий асортимент товарів для комфортної ванної кімнати.

Вже протягом п'ятдесяти років компанія Samo не перестає дивувати високотехнологічними рішеннями в сфері виробництва гідромасажних панелей.

Розробки італійської фабрики користуються високим попитом, так як компанія враховує досвід минулих років і передові технології сучасності і майбутнього. Всі вимоги сучасної людини по комфортному проведенню часу в ванній кімнаті враховує Samo при створенні колекцій гідромасажних панелей.

Італійська якість і стиль проглядаються в продукції Samo:

 • душові піддони
 • душові кабіни
 • велнес-кабіни
 • колони і системи
 • гідромасажні панелі
 • аксесуари для ванної кімнати

Більше 250 працівників на 55000 кв. м щогодини працюють над створенням гідромасажних панелей для релаксу і комфорту. Комплекс з 4 фабрик виробляє більше 2000 кабін в день, щоб задовольнити потреби справжніх цінителів італійської якості.

Сертифікат ISO 9000 фабрика Samo отримала в 1994 році, ставши першою сертифікованою компанією в даному секторі. Безліч патентів на розробки, корисні моделі і промислові винаходи підтверджують унікальна якість продукції.

Душові кабіни Samo відповідають Директиві ЄС 89/106 / ЄЕС (Про будівельних виробах). Продукція Samo, перш ніж потрапити в магазин СантехІмпорт, була багаторазово протестована (характеристики очіщаемость, удароміцності, корозійної стійкості, стійкості до хімічних засобів і плям, стійкості до вологим / сухим циклам, терміну служби при циклах відкривання / закривання стулок, міцності відповідно до норми ISO7892: 1988, водонепроникності і багато інших).

Багатофункціональні гідромасажні бокси samo, оснащені турецькою лазнею, відповідають європейським директивам 73/23 / CEE (Електричний матеріал, призначений для використання при певних межах напруги) і 89/336 / CEE (Електромагнітна сумісність).

фабрика Samo в своїй діяльності дотримується європейських норм про електричну безпеки, електромагнітної сумісності та електромагнітних полях.

Компанія Samo використовує тільки високотехнологічні матеріали при виробництві гідромасажних боксів, душових кабін, піддонів і гідромасажних панелей і іншої продукції:

 • алюмінієві профілі з високою стійкістю до корозії
 • профілі з нержавіючої сталі AISI304, яка має відмінну корозійну стійкість, не іржавіє, легко піддається обробці і очищенню, має відмінні гігієнічні показники
 • латунь характеризується тривалим терміном служби вироби
 • STONEFIT - STONE - це композитний матеріал, створений природними мінеральними наповнювачами і смолою. Має матове покриття, характеризується високоякіс стійкістю до механічних впливів при правильному догляді.
 • STONECRIL - це матеріал, що складається, приблизно, на 2/3 з гідроксиду алюмінію і на 1/3 з високоякісного акрилу, однорідний по всій своїй товщині, без дефектів і недоліків. Ідеальний матеріал.
 • StarClean - спецальная серійна обробка скла, що спрощує догляд за душовими кабінами.

Купити гідромасажну панель Samo ви можете в магазині СантехІмпорт.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Висота

мм

Матеріал

Акрил
Алюміній
Сталь
Скло
Граніт, литий мармур
Дерево

Колір

Хром
Сатин
Білий
Чорний
Люстерко
Кольоровий
Нержавіюча сталь

Комплектація

Гідромасаж спини
Парогенератор
Верхній душ
Знімний душ
Змішувач
Термостатичний змішувач
Серсорне управління
Підсвічування
Дозатор
Поличка
Люстерко
Вилив (для ванни)
Сидіння
Можливість встановлення у кут

Враховувати заказний товар