Гідромасажні панелі Tres

Tres - понад 40 років виробництва комфорту для ванних кімнат!

Tres - це сімейне підприємство, яке має 40 річний досвід спеціалізації повного виробництва та реалізації якісних змішувачів для ванних кімнат і кухонь, так само в асортименті пропонуються гідромасажні колони, піддони для душу і різні аксесуари для ванних кімнат.
Все виробництво відбувається під одним дахом, на сучасному обладнанні, з здійсненням постійного контролю повного процесу виробництва, що забезпечує незмінно високу якість. Tres провідна компанія в Європі, яка має високу якість продукції для комфорту користувача. Весь асортимент Tres задовольняє потреби найвимогливіших споживачів. Завдяки широкому асортименту і високій якості продукція Tres продається по всьому світу.

Італійська марка з виробництва сантехнічного обладнання Tres спеціалізується на злитті нових і якісних технологій і передових підходів в проектуванні і дизайні. Придбавши будь-який товар фірми Tres, Ви не пошкодуєте про це, тому що в них присутні такі поєднання як довговічність, якість, елегантність і стиль.

У виготовленні змішувачів Tres використовуються новітні технологічні системи, що сприяють низьким споживанням води та енергії:

Система TRES-DUO сприяє низькому споживанню води в різних положеннях важеля, в проміжному положенні споживається 50% води.
Система COLD-TRES сприяє захисту від опіків, при максимальному відкритті важеля в положенні гарячої води.
Енергоефективна система PROTEC-TRES, яка завжди відкриває холодну воду, уникаючи непотрібного включення нагрівача води.
BLOCK-SYSTEM® система швидкого монтажу, яка робить збірку і установку даного продукту легко. Найбільш важливі є те, що дана система передбачає монтаж не глибше 6 см.
Система TOUCH-COOL дозволяє підтримувати поверхню крана при температурі, придатній для дотику, таким чином, запобігаючи опіки. Змішувачі Tres мають подвійну камеру, ізолюючу гарячу воду.
Термостатичні компоненти і картриджі Tres проходять сувору сертифікацію і стандартизацію, що гарантує якість і належну функціональність.
Екоеффектівності - це регулювання тиску і / або температури дозволяє змішувачів забезпечувати максимально водо-та енергозбереження, що дозволяє не витрачати час на спроби ручного налаштування.

У Вас в місті немає магазину, де можна було б придбати змішувач фірми Tres - це не проблема, інтернет-магазин «СантехІмпорт» доставляє товари в усі міста України за допомогою поштових служб.