Гідромасажні панелі Webert

Концерн Webert - найбільший в Італії і Європі виробник змішувачів. Його колекції є втіленням елегантного, свіжого і сучасного дизайну. Пристрасть, вкладена в творіння, є показником глибокої поваги до людей, які їх обирають. Вишуканість, надійність, функціональність, співвідношення ціни і якості - ось, що є основними достоїнствами продукції Webert більше 30 років. Ці цінні переваги зробили Webert символом новаторства, високого класу виконання і точності в світі італійської сантехніки для ванної кімнати та кухні.
Нові колекції, які Webert щорічно пропонує своїм клієнтам, є зразком справжнього італійського стилю, глибокої дизайнерської думки і результатом копіткої творчого процесу справжніх майстрів.
До цього дня Webert розвивається по непростому шляху пошуку нових функціональних рішень і модних тенденцій при незмінно високій якості що випускаються змішувачів.
Сьогодні велика колекція змішувачів Webert з'єднує практичну сторону - необхідні технічні параметри, з зовнішніми характеристиками, віяннями моди і смаковими уподобаннями споживачів.
Ще на етапі проектування черговий моделі дизайнери скрупульозно вивчають функції, покладені на новинку, і враховують їх у розробці зовнішнього вигляду змішувача. Ця стадія проходить з використанням досконалого програмного забезпечення, розробники перевіряють кожну деталь на відповідність заданим параметрам.
Виробництво на фабриці Webert оснащено чудовим сучасним обладнанням, що дозволяє на кожному етапі здійснювати контроль якості продукції.
У виробництві Webert використовує цілий ряд інноваційних матеріалів, таких, наприклад, як нержавіюча сталь, які забезпечують прекрасну зносостійкість і оригінальний сучасний дизайн змішувачів.
Завдяки всім цим критеріям, якість і споживчі властивості продукції Webert гарантовані на довгі роки.
Замовити продукцію компанії Webert можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни.