Гідромасажні ванни Appollo

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Фабрика Appollo - найбільший виробник гідромасажного обладнання в Китаї. Компанія здійснює свій експорт більш ніж в 80 країн по всьому світу. З 2010 року співвласником компанії Appollo став міжнародний концерн Sanitec, що виробляє такі відомі нам бренди, як: KOLO, IDO, TWYFORD. З 2011 року Appollo випускає також економ серію для компанії Jacuzzi. У наступному році компанія презентує спільну продукцію з відомим австрійським виробником гідромасажного обладнання KOLLER. Нашому ринку гідромасажні системи KOLLER відомі завдяки торговій марці Ravak, яка використовує тільки системи KOLLER. У нашому магазині вже доступні до замовлення перші дві моделі гідромасажних ванн з системами KOLLER ( AT-9075 і AT-9076 ).

Завдяки злиттю з концерном Sanitec, фабрика Appollo отримала доступні Європі технології. Продукція Appollo дійсно якісна і досить доступна нашому споживачеві. Щороку Appollo надає новинки своєї продукції. У минулому році це були гідромасажні ванни без великих масивних форсунок ( AT-9086 , AT-9088 , AT-9089 , AT-9080 ), система масажу яких заснована на випускання повітря з більш ніж 250-ти дрібних отворів з низу борту ванни, а осмотичний тиск води не дозволяє їй проникнути назовні. Це патент компанії Appollo. Ніхто інший не виробляє гідромасажні ванни без форсунок. Ці ванни важче звичайних акрилових, за рахунок більш товстого акрилового листа, з якого їх виробляють. Фабрика тут же ввела шеститочкові підсвічування. Особливість нової підсвічування в тому, що Ви не бачите ніяких ламп, світлодіодів та іншого, світло проступає через акрил. Підсвічування дуже інтенсивна. Є моделі ванн з підігрівом зони спини з сенсорним дисплеєм. У новій лінійці душових кабін Appollo гідромасажна панель виконана з нержавіючої сталі, використовується принцип "безсіліконовой" збірки ( A-8836 , A-8838 , A-8839 , A-8840 , TS-6050 , TS-6049 , TS-6032 ). Безсіліконовая збірка стала можлива завдяки конструкції піддону, в який повністю входить нижній профіль кабіни і збірці її на прокладці. Знову ж, технології концерну Sanitec, що не застосовують інші китайські виробники.

У новому році Appollo презентує понад десяти новинок. Ми вже знаємо, що з'явиться гідромасажна панель з потужним парогенератором і підсвічуванням. Таку панель можна встановити в нішу, поставити скляні двері й отримати справжній хамам. Більш детальну інформацію про цю новинку Ви можете дізнатися на сторінці даного товару ( TS-1301 ). Цей продукт вже доступний для замовлення. також доступна душова кабіна TS-6397 з двома орними дверима, які відкриваються на 180 градусів. Двері можна скласти всередину кабіни, таким чином візуально збільшивши Вашу ванну кімнату. Одні двері у кабіни повністю дзеркальна (зсередини прозора), ви бачите себе в повний зріст. У кабіну вбудована LED підсвічування. Профіль кабіни виконаний з нержавіючої сталі. В кінці 2013 року фабрика розширила серію душових кутів з профілями з нержавіючої сталі. Такий профіль має глибокий металевий хромовий блиск. Поки ці новинки ( TS-6186 , TS-6038 , TS-6184 , TS-6186 , TS-6499 ) не поставляються в нашу країну і не є складський програмою, але доступні для замовлення з фабрики.

На жаль, коли проводиться щось хороше, тут же з'являються і підробки на цей товар. У нашому магазині Ви можете бачити одну і ту ж саму гідромасажну ванну в двох або трьох комплектаціях і маркуваннях. Візуально майже не відмітних один від одного, але значно відрізняються ціною. Нашою метою є не тільки продаж сантехнічної продукції, але і довгострокову співпрацю з нашими клієнтами. Тому ми чесно пропонуємо клієнтам вибір між заводською продукцією Appollo і продукцією Appollo з незаводських системами гідромасажу. Наприклад: ванна SU-1515 заводська, а ванна AT-1515 з незаводской системою гідромасажу, зібраної в Україні. Ціна різна, якість і сила гідромасажу різна, термін служби ванни в цілому у заводських моделей на порядок вище. Я не сумніваюся, що Ви можете знайти ціну дешевше, але двічі подумайте перед тим як купувати, так як, швидше за все, Вам продадуть ванну незаводской збірки. Власне, їх не складно відрізнити, але потрібно знати що шукати. Для більш детальної інформації має сенс зв'язатися з нашими менеджерами.

Фабрика Appollo надає офіційну гарантію на свою продукцію, яка становить 1 рік на електроніку, гідромасажні обладнання та 5 років - на акрил. Фабрика не надає гарантію на ванни, в які врізаний гідромасаж різними "умільцями". Я щиро співчуваю всім покупцям, які купують продукцію Аполло в мережах DIY, так як там немає жодної заводської моделі ванн Appollo. Наші менеджери фіксують всі продажі по гідромасажному обладнання. Якщо знадобиться гарантійний ремонт, то в перебігу одного року (з моменту продажу) він буде виконаний безкоштовно. Після закінчення гарантії ми надамо необхідні Вам комплектуючі через офіційне представництво Appollo.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Форма ванни

Прямокутна
Кутова
Асиметрична
Кругла
Овальна
Особливої форми

Розташування

Лівостороння
Правостороння
Пристінна
Та, що стоїть окремо
Вбудовані

Колір акрилу

Білий
Сірий
Кольоровий

Види масажу

Аеромасаж
Спинний гідромасаж
Бічний гідромасаж
Гідромасаж стоп
Гідромасаж рук
Донний гідромасаж

Комплектація

Змішувач
Змішувач-термостат
Слив-перелив
Ел. панель управління
Підголівник
Передня панель
Бічна панель
Підсвічування
Хромотерапія
Радіо
Ручки
Рушникотримач
Датчик сухого пуску
Хеттер (підтримка температури води у ванні)
ТБ
Дезінфекція/озонатор
Продув гідромасажної системи
Функція пульсації для гідромасажу
Функція варіації для аеромасажу
Режим «турбомасаж»
Аромотерапія
ПДК

Враховувати заказний товар