Естонські гідромасажні ванни Aquator в Одесі

Компанія Aquator (Естонія) виробляє і поставляє гідромасажні ванни починаючи з 1996 року. З 1999 року компанія є багаторазовим виробником ванн для лікувальних цілей. Багаторічна співпраця з бальнеологічними курортами, SPA-салонами і медичними установами допомогло компанії Aquator стати провідним виробником лікувальних ванн в країнах Балтії. Крім того, досвід, отриманий під час створення медичних ванн використовується компанією при виробництві побутових гідромасажних ванн.
При створенні продукції Aquator використовуються комплектуючі провідних світових фірм: "Ahlstrom" (Фінляндія), "Koller" (Австрія), "Rohm" (Німеччина), "Lucite International" (Великобританія), "Reichold" (США). У поєднанні з високою якістю збірки, стильним дизайном і перевіреним часом функціоналом, це робить вироби Aquator відмінним вибором для тонких цінителів комфорту.
Крім того, ванни Aquator можуть бути забезпечені підводними лампами, здатними працювати в різних режимах хромотерапии (світло-і цветолеченіе), озонаторами, системами управління "Aquator Touch-Screen" і додатковими аксесуарами, що роблять перебування в ванні Aquator незабутнім.

Можливо замовити ванну в Одесі в іншому кольорі. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера.