Гідромасажні ванни Devit

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Devit ™ чеська торгова марка, яка пропонує комплексний підхід до асортименту якісної сантехніки. Компанія виробляє і реалізує: унітази і біде, раковини і змішувачі, меблі для ванних кімнат, а також ванни і душові кабіни. В продукції відмінно поєднується новий елегантний дизайн і практичністю з функціональністю використання.
Продукція Devit проведена з урахуванням всіх останніх світових тенденцій і з використанням інноваційних технологій.

Переваги торгової марки Devit:
  • Продукція Devit ™ проведена з урахуванням всіх останніх світових тенденцій і з використанням інноваційних технологій.
  • Власна розробка покриття Extra Clean.
  • Великий комплексний асортимент продукції.
  • Всі колекції розроблені за участю провідних європейських дизайнерів.
  • Європейський стандарт якості продукції.
  • Офіційний сервісний центр в Україні.
  • Оптимальна цінова політика.
  • При термоформовке ванн використовується санітарний листовий акрил Lucite.
  • Борти і дно ванн додатково посилені товстим шаром скловолокна.

Гідромасажна система BASE (8 гідромасажних форсунок меншого розміру 4 на спину 4 на ноги). Система Італійська, двигун JTS Sol -0,8кВт. Гідромасажна система BASE менш популярна, але більш ефективна, так як головна дія гідромасажу - це оздоровлення і розслаблення. Найважливіші зони це спина і ноги. Гідромасажна ванна це не ванна з форсунками - це ванна з форсунками розташованими в потрібному місці ..
Гідромасажна система LU X - це гідромасажна система CLASSIC + гідромасажна система BASE, але з дуже потужним двигуном компанії TRESSE - 1,2 кВт.
Підіб'ємо підсумок: система система CLASSIC є допоміжною і краще вибрати систему BASE або систему LUX.
Система аеромасажу.
Аеромасажна система 0,7 кВт, компресор Sacith (Італія)
Сама суперечлива система масажу. Багато ванн випускають і без неї. Багато клієнтів купивши ванну виробництва Китай не радять аеромасаж ...
Але правда ось у чому.
Аеромасажна система виробництва Італії та Китаю це земля і небо. Китайський аеромасаж це компресор 0,4 кВт, який випускає повітря кімнатної температури в підігріту воду Вашої ванни. Ефект - лоскоту. Компресор ротаційного дії (як пилосос), взагалі це і є компресор як у пилососа, гуде така система також як пилосос. Толку - немає, через 3-4 процедури це вже дратує і клієнти більш аеромасажем не користуються. І не тільки Китай, але і такі "імениті" виробники як KOLO (Польща), Тритон (Росія) та інші використовують "пилососи" замість системи аеромасажу. Виглядає ніби також, але ефект не той.
Все Італійські, Німецькі виробники аеромасажних систем використовують компресори поршневого дії, такий компресор не гуде як пилосос, а також підігріває повітря. Ефект - є.
Для любителів подискутувати на тему потужності насосів (гідромасаж) і компресорів (аеромасаж) скажу відразу.
Європа на двигунах пише "кВТ" а Китайці "HP", а це не одне і теж.
Наприклад, якщо виробник пише що у нього насос (двигун системи гідромасажу) 1500HP (невмілий продавець читає це як 1,5 кВт) - то такий насос Китайський, Європа 1,5 кВт не робить. Сенсу немає. Якщо дуже потрібно вони ставлять два двигуна і закільцьовують з один на праву з трону один на ліву (для ванн об'ємом води понад 500 літрів).
І останнє кВт - це споживання енергії, і це тільки побічно впливає на потужність системи в цілому. Ясно що насос 0,8 кВт слабкіше насоса 1,2 кВт (за умови якщо системи одного виробника), але ясно також, що ванни різних виробників з насосами однієї потужності працюють неоднаково і з неоднаковою силою. Це також як в автомобільній індустрії: Жигулі "їсть" 7 літрів на 100 км., А моя машина 6 літрів, але у мене на 30 "конячек" більше ...
На силу гідромасажу сильно впливає також опірність гідромасажних форсунок (тому використовуються форсунки TRESSE, як кращі на ринку) і ККД двигуна.
Тому якщо покупець вибирає гідромасажну ванну з Італійської системою, то питання про потужності двигуна можна упустити ... це не важливо, він такий, який повинен бути.
Товщина акрилу.
Товщина акрилу - 5мм. Армування скловолокном до товщини 8 мм.
Товщина акрилу показник важливий тільки для акрилових ванн встановлюються на ніжках. Ванни Devit обшиті металевим каркасом. В даному випадку - це не важливо (не так важливо!).
Якщо чесно, сам процес формування акрилової ванни не дозволяє домогтися однакової товщини акрилу по всій її поверхні, так як з попередньо нагрітого акрилового листа вакуумом видувається ванна в форму. Товщина акрилу по кромці ванни залишається 5мм, про по боках буде добре, щоб залишилося 3 мм. Тому виробники використовують лист акрилу тієї товщини, який достатній для видування певної глибини ванни. Чим ванна глибше - тим акриловий лист спочатку товщі, а з боків акрилу всюди, на всіх ваннах всіх виробників 0 однаково. Такий стандарт. Для цього ванну покривають скловолокном. Підсилюють. Devit испозуют акрил Lucite (Англія), краще немає.
Шторки на ванну
Система управління гідромасажем і аеромасажем не заважають встановити на ванну душові шторки. Ви можете встановити шторки будь-яких виробників, я б рекомендував Radaway (Польша), але є також Ravak (Чехія) і шторки Devit (виробляються на заводі HUPPE Німеччина). Краще зателефонуйте нашим менеджерам, вони проконсультують.
важливо
В ціну ванни не входять лицьові і торцеві панелі, їх потрібно замовляти додатково. На ванну поширюється гарантія від ТМ Devit. Гарантійний талон поставляється з ванною. Виразний змішувач (Hansgrohe германію) в комплекті, до будь-якої комплектації. Наповнення ванни через слі-перелив.
Ідеальний варіант LUX з аеромасажем, або BASE з аеромасажем.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Форма ванни

Прямокутна
Кутова
Асиметрична
Кругла
Овальна
Особливої форми

Розташування

Лівостороння
Правостороння
Пристінна
Та, що стоїть окремо
Вбудовані

Колір акрилу

Білий
Сірий
Кольоровий

Види масажу

Аеромасаж
Спинний гідромасаж
Бічний гідромасаж
Гідромасаж стоп
Гідромасаж рук
Донний гідромасаж

Комплектація

Змішувач
Змішувач-термостат
Слив-перелив
Ел. панель управління
Підголівник
Передня панель
Бічна панель
Підсвічування
Хромотерапія
Радіо
Ручки
Рушникотримач
Датчик сухого пуску
Хеттер (підтримка температури води у ванні)
ТБ
Дезінфекція/озонатор
Продув гідромасажної системи
Функція пульсації для гідромасажу
Функція варіації для аеромасажу
Режим «турбомасаж»
Аромотерапія
ПДК

Враховувати заказний товар