Гідромасажні ванни Doctor Jet

Фабрика "Doctor Jet" виробляє ванни, гідромасажні панелі, душові кабіни, акрилові піддони та обладнання для ванної кімнати під торговими марками "Doctor Jet" а також "Vis Vitalis".

Фабрика спочатку перебувала в Італії, але вже більше 10-ти років виробництво знаходиться в Росії. У виробництві продуктів компанії використовується тільки високотехнологічне і високоякісні обладнання кращих європейських (в більшості італійських) виробників. Вся продукція компанії "Doctor Jet" не поступається за якістю популярним європейським аналогам.

Фабрика "Doctor Jet" оснащена найсучаснішим італійським обладнанням по виробництву і формуванні ванн з акрилу, збірці і установці гідромасажних систем. таке обладнання в Італії мають всього три фабрики з 80-ти. Ванни і інша продукція більш ніж на 95% складаються з італійських матеріалів. Вся продукція повністю адаптована до експлуатації в "не найкращих" вітчизняних умовах.

Зараз фабрикою випускає 48 найменувань виробів, від простих доступних по ціновій політиці виробів до функціональних домашніх гідромасажних систем. Залежно від моделі ванни оснащуються декількома видами гідромасажу, аеромасажем і системою для відновлення і врівноваження психо-емоційного стану - хромотерапией. Душові кабіни можуть бути оснащені контрастним душем, турецькою лазнею, функцією "хвиля, що біжить". Є лінійка продукції, яка виробляється з натурального дерева (тик, венге).

Продукція фабрики встигла завоювати довіру покупців, попит на вироби компанії Doctor Jet не просто стійко високий, але і продовжує рости.