Гідромасажні ванни Kolo

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

KOLO - одна з компаній концерну "Санітек". Більше десяти років займає перші позиції серед виробників сантехнічного обладнання. Причиною цього є постійний розвиток модельного ряду і впровадження сучасних технологій у виробництво.
KOLO - завжди була і є еталоном серед виробників сантехніки за критерієм "ціна-якість". Пропонуючи комплексні рішення для ванних кімнат, Kolo отримує з кожним роком все більше і більше клієнтів. Виробником КОЛО пропонується повний спектр сантехніки: вироби з кераміки (унітази, біде, раковини), меблі для ванної кімнати, різні акрилові ванни, гідромасажні ванни, різноманітні душові кабіни та піддони, шторки на ванну. Також Коло не забули про аксесуари для інвалідів. Польський виробник KOLO випускає готові рішення різних форм і цін під серіями: Quattro, Style, Ego, Twins, Nova Top, Pico, Nova Top Без Перешкод, Rekord, Solo, Domino XL, Idol, Freja і інші серії сантехніки.

Компанія з 2004 року побудувала новий завод в Димері (близько Києва), який виробляє в Анни з акрилу і гідро- аеро - масажні ванни. Завдяки тому що ванни тепер виробляються в нашій країні, але з дотриманням усіх стандартів компанії, наш споживач отримує якісний Європейський продукт за порівняно доступною ціною. Компанія представляє повну гарантію на цю продукцію 7 років, не тільки на зміну кольору, але і тріск акрилу, відшарування скловолокна і інші можливі дефекти. Інші виробники надають гарантію тільки на зміну кольору акрилу, що насправді не можливо, так як справжній чистий Європейський акрил ніколи не змінює свій колір.

З 2011-го року компанія KOLO розширила свою присутність на нашому ринку сантехніки. Тепер в Україні виробляється і недорога, але якісна сан кераміка під всім відомою ТМ KOLO. На такі серії кераміки як Solo, Idol, Runa, Freja тепер знижена ціна. Пропоновані компанією вироби, без винятку, відповідають якісним стандартам, прийнятим в Європі, голландській нормі (KIWA) і німецької (DIN), мають сертифікати безпеки, а також сертифікат якості продукції ISO 9002.

Типи гідромасажних систем
(Для увелчіенія клікніть по картинці)
href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 957, height = 776'); return false; ">


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Форма ванни

Прямокутна
Кутова
Асиметрична
Кругла
Овальна
Особливої форми

Розташування

Лівостороння
Правостороння
Пристінна
Та, що стоїть окремо
Вбудовані

Колір акрилу

Білий
Сірий
Кольоровий

Види масажу

Аеромасаж
Спинний гідромасаж
Бічний гідромасаж
Гідромасаж стоп
Гідромасаж рук
Донний гідромасаж

Комплектація

Змішувач
Змішувач-термостат
Слив-перелив
Ел. панель управління
Підголівник
Передня панель
Бічна панель
Підсвічування
Хромотерапія
Радіо
Ручки
Рушникотримач
Датчик сухого пуску
Хеттер (підтримка температури води у ванні)
ТБ
Дезінфекція/озонатор
Продув гідромасажної системи
Функція пульсації для гідромасажу
Функція варіації для аеромасажу
Режим «турбомасаж»
Аромотерапія
ПДК

Враховувати заказний товар