Завод POOLSPA належить до найбільшого в світі холдингу з виробництва санітарно-технічного обладнання Roca Sanitario, SA, і входить в число найбільших світових заводів-виготовлювачів гідромасажною продукції. Широкий асортимент і високу якість продукції PoolSpa, в поєднанні з сучасними ідеями італійського дизайнерського бюро Marcello Cutino, є незаперечними перевагами виробництва з двадцятирічної історіей.Фірма Pool Spa розташована в Польщі і займається виробництвом звичайних ванн, ванн з гідромасажем і SPA. Крім цього, фабрика випускає деякі ексклюзивні авторські моделі ванн, проекти яких створюються молодими дизайнерами в рамках конкурсу молодих обдарувань.


За час існування продукція PoolSpa показала не тільки свою конкурентноздатність у порівнянні з найбільшими світовими брендами, а й заробила власне ім'я. За оцінками незалежних експертів, на сьогоднішній день по співвідношенню ціна / якість гідромасажна продукція PoolSpa найбільш приваблива для російського і європейського ринку. Багато позицій, що випускаються заводом PoolSpa , Призначені як для приватного, так і для комерційного використання, тому пропонований нами асортимент продукції дозволяє комплектувати об'єкти будь-якої складності.

Ванна комплектується ніжками. Додатково ванну можна комплектувати панеллю. З детальною інформацією про спеціальні системах гідро- та аеромасажем, додатково УСТАНАВЛЕВАЕМ на ванни PoolSpa, ви можете ознайомитися, перейшовши за цим посиланням .