Гідромасажні ванни Ravak

Протягом багатьох років RAVAK асоціюється з якістю і традиціями виробництва.
 
Всього за кілька років компанія Ravak стала абсолютним лідером з продажу гідромасажних ванн і гідромасажних систем на території Європи. Системи гідромасажу Ravak необхідно встановити на певні ванни, щоб Ваша ванна представляла собою єдине ціле з гідромасажною системою для отримання більшого ефекту.
 
Існує власна технологія Ravak PU Plus для зміцнення ванн поліуретановою піною. Після нанесення тришарової поліуретанової піни, гідромасажні ванни з технологією PU Plus отримують виняткову жорсткість, а також чудові теплові та звукоізоляційні властивості.
 
Гарантійне і післягарантійне обслуговування забезпечує власна сервісна служба Ravak на Україні. Установка гідромасажу і введення його в експлуатацію також є функціями сервісного центру.
 
Купити гідромасажні ванни Ravak можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт".

 
Доставка здійснюється не тільки в обласні центри України (Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів, Сімферополь, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв та ін.), Але і по всіх інших населених пунктів України
 
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Ravak. Це означає, що вся продукція цього виробника (ванни, душові кабіни та піддони до них, унітази, раковини, гідромасажні панелі, змішувачі, сифони, аксесуари, меблі та інсталяції) , Що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Ravak.