Гідромасажні ванни Riho

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Гідромасажна ванна Riho

Виробництво Riho, засноване в 1994 році, зараз є одним із основних постачальників сантехніки на Європейський ринок. Акрилові ванни Riho добре відомі у Франції, Бельгії, Німеччині, Словаччині, Голландії, Чехії та інших європейських країнах. Виробництво Riho оснащене найсучаснішим обладнанням та працює з перевіреними постачальниками сировини (100% акрил торгової марки LUCITE), що забезпечує високу якість та надійність продукції. Товщина акрилу становить 5-6 мм, якщо у решти ванн товщина акрилу в середньому від 3мм до 5 мм. Дно ванни має неслизьку поверхню, що є безпечним в експлуатації. Акрилові ванни мають відмінні теплоізолюючі властивості (вода у ванні довго зберігає задану температуру).

Аеромасажна ванна Riho

Компанія Riho має виробничі центри, розміщені в Чехії та Голландії, і спеціалізується на виробництві акрилових ванн та інших сантехнічних пристроїв, необхідних у ванній кімнаті (душових кабін, піддонів, ванн з гідромасажем, шторок та іншого). Особливим продуктом є акрилові ванни, що виготовляються з якісного британського акрилу Lucite. Спеціальне антибактеріальне покриття Microbian забезпечує гігієнічність ванн.

Гідро-аеромасажна ванна Riho

У процесі створення сантехніки компанія Riho користується власними унікальними розробками, матеріалами найвищої якості, а також інноваційними виробничими технологіями. Під час розробки дизайну враховуються різноманітні побажання споживачів. Ванни Riho представлені в такій різноманітності, що будь-який покупець легко знайде для свого житла оптимальне рішення. В асортименті компанії представлені моделі в ретро-стилі, сучасному дизайні, hi-tech, а також моделі різних форм і кольорів.

Ванна Riho – на будь-який смак:

Довільні за формою вироби, зокрема, шести- та п'ятикутні:

  • Джакузі та системи з гідромасажем;
  • Ванни, що вміщають дві або чотири особи;
  • Моделі, купатися у яких можна сидячи.

За бажанням будь-яку акрилову ванну бренду можна оснастити додатковими опціями:

  • Гідромасаж. Подача потужних струменів води здійснюється за допомогою форсунок, при цьому виявляється масажна дія.
  • Аеромасаж. За допомогою системи форсунок у струмені води нагнітається тепле повітря. Подібне рішення дозволяє утворити багато повітряних бульбашок, що дає масажний ефект.
  • Ароматерапія. Спеціальний пристрій забезпечує попадання у воду ефірних олій, щоб надати розслаблюючу дію на людину.
  • Хромотерапія. Спеціальна система галогенових ламп надає лікувальний вплив на організм за допомогою кольору та світла.
  • Підсвічування під водою має чисто декоративний характер.
  • Усіми цими функціями можна керувати за допомогою електронної чи пневматичної системи. Якщо ванна Riho оснащується додатковими опціями, ціна на неї пропорційно збільшується. Відгуки багатьох власників таких ванн говорять про те, що це зручне та функціональне рішення.

У нас можна купити акрилові ванни Riho з підлокітниками та сидіннями, щоб зробити купання в рази приємнішим. Багато моделей оснащуються підголовниками та ручками. Забезпечити зручність та безпеку купання для людей похилого віку можна за допомогою сидячої ванни.

Купити акрилову ванну Riho можна у нашому магазині. При необхідності її можна доповнити такими елементами, як підголовники, екрани, ручки та інше. На нашому сайті видно всю продукцію, представлену у продажу, тому можна вибрати будь-який варіант.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Форма ванни

Прямокутна
Кутова
Асиметрична
Кругла
Овальна
Особливої форми

Розташування

Лівостороння
Правостороння
Пристінна
Та, що стоїть окремо
Вбудовані

Колір акрилу

Білий
Сірий
Кольоровий

Види масажу

Аеромасаж
Спинний гідромасаж
Бічний гідромасаж
Гідромасаж стоп
Гідромасаж рук
Донний гідромасаж

Комплектація

Змішувач
Змішувач-термостат
Слив-перелив
Ел. панель управління
Підголівник
Передня панель
Бічна панель
Підсвічування
Хромотерапія
Радіо
Ручки
Рушникотримач
Датчик сухого пуску
Хеттер (підтримка температури води у ванні)
ТБ
Дезінфекція/озонатор
Продув гідромасажної системи
Функція пульсації для гідромасажу
Функція варіації для аеромасажу
Режим «турбомасаж»
Аромотерапія
ПДК

Враховувати заказний товар