Компанія Sanitana розташована в Анаде, Португалія. Вона виробляє і продає сантехніку для ванної та супутні товари. Фірма була заснована в 1979 році, була першою з португальської компаній, що займаються виключно виготовленням кераміки та сантехніки.

В даний час Sanitana продає таку продукцію: унітази, пісуари, умивальники, меблі для ванної кімнати, змішувачі, прості і гідромасажні ванни, гідромасажні панелі і кабіни, душові кабіни, душові піддони і кухонні мийки.

Компанія прагне виробляти кращу продукцію для ванної з кращими технологіями і кращими людьми; докладає зусиль протягом багатьох років з метою підвищення своєї інфраструктури, обладнання, а також оновлює і збагачує знання і ноу-хау команди і тих, хто працює з ними. Стійке зростання і розвиток з презентацією нових продуктів - завжди були і завжди будуть зобов'язаннями Sanitana.

Всі гідромасажні ванни мають автоматичний вимикач.

Види гідромасажних систем:

Hid Digital

Масаж є результатом змішаних упорскувань води з бульбашками повітря через серію 6 бічних струменів. Струмені, напрямок яких можна регулювати, забезпечують інтенсивний і стимулюючий масаж на шкіру і м'язи. Подібно до того, як система Multijet Digital, HID Цифрова система управляється цифровими командами, дуже практична і функціональна, і має електронний датчик рівня води для більшої безпеки.

Hid Dorsal

Нова DORSAL HID система додає 4 обертових струменя в області спини і голови, специфічні для кожної моделі ванни. Ця система дає спеціальну обробку в поперековому і грудному відділах, які є дуже уразливими для стресу і при прийнятті поганий пози в повсякденному житті.

Multijet Digital

Ця система використовує 6 водних струменів і 8 струменів повітря. Об'єднані разом, вони пропонують широке розмаїття різних масажів. Система також дозволяє регулювати інтенсивність кожного типу струменя і скеровані струменів води. Крім того, ваша цифрова команда дозволяє управляти масажем легким дотиком, а також включає в себе електронний датчик рівня води, який вказує, коли існує достатня кількість води у ванній, щоб почати масаж.

Jet Set Star

Cистема Jet Set Star включає до 8 струменів води і 10 повітряних форсунок. Все струменя води можуть бути спрямовані і їх інтенсивність регулюється. Будучи найбільш передовою доступною системою, вона також включає в себе систему автоматичного регулювання, яка дозволяє через цифрову панель вибрати 4 попередньо програми масажу. Кожна програма була розроблена для виконання різних дій з метою досягнення певної мети - антистрес, тонізуюча, спортивна та естетична.

Jet Set Star Dorsal

Система, на додаток до функцій Jet Set Star, відрізняється включенням підголівника та 4 повітряних струменів, спрямованих на спинну область. Підголівники з антибактеріальних матеріалів були розроблені відповідно до стилю кожної ванни і, беручи до уваги конкретні положення спинного масажу, пропонує користувачеві максимальну ергономічність і комфорт. Ця система дозволяє вам насолоджуватися перевагами більш повного і розвиненого масажу, який фокусується на спинний, поперекової і шийної областях, забезпечуючи кращу релаксацію і хороше самопочуття. Кількість форсунок аеромасажу від 8 до 10 штук.

опція Top

У цій версії система виконує ще дві функції:

  • підводний світ
  • підігрівач для підтримки температури води (reheater)