Гідромасажні акрилові ванни "Тритон" виготовляються з акрилу, а точніше акрилового листа, австрійської фірми "SENOPLAST". Ця компанія є найбільшими світовими виробниками акрилового листа для сантехнічного обладнання. Використовуваний сантехнічний акрил в ванна Тритон відповідає всім світовим стандартам і використовується європейськими виробниками акрилових ванн і душових піддонів. Також є необхідні сертифікати якості. Акрил в ваннах "Тритон" через свою високої міцності, відмінно зберігає свою форму протягом багатьох років.

Також хотілося б перерахувати і інші особливості акрилу, використовуваного в ваннах Тритон:
  • довговічний блиск
  • виняткову якість поверхні
  • підвищене опором до корозії і хімічного впливу
  • антибактеріальні властивості
  • акрил не змінює колір під дією ультрафіолетового випромінювання


Для формування ванн використовується устаткування американської фірми "TRITONPLAST". Високу міцність акрилової ванні надає склопластик, нанесений з внутрішньої сторони ванни, і що містить рубані волокна і поліефірні смоли виробництва Австрії.
Хочемо продемонструвати відео-ролик , який підтверджує високу якість і міцність матеріалу акрилу. Перевірка проводилася на території представництва Тритон (Triton). В даному ролику один з учасників за допомогою молотка наносив удари по ванні Triton. Ви бачите, що з ванною нічого не сталося. Деякі слова восхощенія нам довелося приховати.
У гідромасажних ваннах, щоб погасити неприємну вібрацію і звук, на днище корпусу встановлюється спеціальний закладений елемент.

Постійний багатоступінчастий контроль за якістю, а також ретельне тестування продукції, гарантує безвідмовну роботу всієї продукції.

Різноманіття габаритних розмірів в модельному ряді гідромасажних ванн Тритон дозволяють без проблем їх вписати в ванну кімнату будь-яких розмірів.

Всі ванни Тритон встановлюються на профільні металеві каркаси для додання виробу максимальної міцності і легкості конструкції. Каркас ванн Тритон і всі металеві деталі ванни спеціально розраховані для використання у вологому середовищі, так як виготовлені з алюмінію і нержавіючої сталі.